Voda Sassi: recept za mršavljenje

ime piće, koji je poznat kao "voda Sassi" dolazi od imena američke Cynthia Sass. Vitamin vodichka poboljšava gastrointestinalnog trakta, smanjiti formiranje plina, ubrzati lipolizu za mršavljenje i doprinosi uklanjanje metaboličkih proizvoda.

Sadržaj:



Recept za vodu Sassi

Voda Sassi: recept za mršavljenje
Cassi voda: recenzije

Za pripremu Sassi potreba vode:

2 litre izvorske vode (ili pijenje u bocama) na vodu
1 kašičica rendane imbirya-
1 krastavac, pažljivo oljuštene i tanko narezane kruzhochkami-
1 limun, tanko narezane vrlo kruzhochkami-
Desetak malih mente (svježe).

Svi sastojci se nalaze u kontejneru (odlicno ostavlja pred-naprezanje ruke), napuni vodom. Preporučuje se priprema piće u večernjim satima, noću (10-12 sati), kapacitet stavi na dno police frižidera. Tokom narednih dana pijemo svu vodu.


Kako pripremiti i piti vodu Sassi

  • Svi sastojci pića trebaju biti visoke kvalitete;
  • Voće, povrće, bilje dobro očišćena, krastavac i korijen đumbira - čist od kože;
  • Sassi voda ne može ostaviti na suncu i na vrućini skladištenje vode da se kuvaju u neprozirnu posudu, npr teglu;
  • Voda za piće mora biti u toku dana, u vrijeme ne pije više od stakla. Potonji tehnika se preporučuje da se ne vode u manje od 1,5 sati prije spavanja, tako da se ne izazovu oticanje;
  • Prije upotrebe, voda može isprazniti;
  • Voda treba postepeno zamijeniti kava i čaj;
  • Cynthia Sass preporučuje kombinirati korištenje vode iz Sassi dijeta za trbuh.

Voda Sassi: recept za mršavljenje
Voda Sassi: komentari i rezultati

Kontraindikacije za korištenje voda Sassi:

  • alergijske reakcije na njegove komponente,
  • teške bubrežne insuficijencije,
  • gastritis, želuca i duodenuma i drugih hroničnih bolesti u akutnoj fazi.


Voda Sassi: recenzije

Irina, 39 godina. Ja se bore sa viškom kilograma gotovo od rođenja svog prvog kćer. Ako mladić je u stanju da uz prasak, a onda s godinama tijelo prolazi nepovratan proces, usporava metabolizam, pa čak i fizičke aktivnosti, ponekad ne daje pozitivan učinak. Sassi voda, odlučio sam da probam, jer pored viška kilograma sam povećao nadutost. Voda ima dobar ukus, ništa ekstra u obliku meda ne dodaje, vodu, đumbir, krastavac, limun i mente. Savršeno zategnut i stvarno pomaže da se smanji apetit, pio samo mjesec dana od želuca nije. Budite sigurni da obratite pažnju na preporuke, ako je želudac slab, onda s velikim oprezom pije vode Sassi.

Maria, 27 godina. Od mog djetinjstva sam bio mršav, pa čak i premršava. I nakon dodao isporuke 8 kg u šest mjeseci, a pregledava se ono što je celulit i stomak visi. U panici, počeo sam gledajući kroz različite dijete još uvijek ne počeo da uznemiravaju stomak. I dosadne osjećaj gladi, je zla na svijetu. Onda je naišao na članak o vodi Sassi. Odlučio sam pokušati. Recept je jednostavan i oduzima vremena. Ukus je apsolutno odvratno. I to pomoglo. A onda sam analizirao sastav, kalorija i shvatio da je efekat ove vode je potpuno znanstveno opravdano. Brzo i jednostavno spali višak masnoće. Minus 6 kg. Vrlo sam sretan!

Preporučujemo: đumbir dijeta recenzije

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Piti iz krastavac sa limunom za mršavljenjePiti iz krastavac sa limunom za mršavljenje
Đumbir i limun za mršavljenjeĐumbir i limun za mršavljenje
Čaj od đumbira za mršavljenjeČaj od đumbira za mršavljenje
Voda - prirodni način čišćenja organizmaVoda - prirodni način čišćenja organizma
Supa od povrća za mršavljenjeSupa od povrća za mršavljenje
Napravite vitka figura sa dijetomNapravite vitka figura sa dijetom
Dijetetskih supa sa piletinom čorbaDijetetskih supa sa piletinom čorba
Pročišćavajuća limun dijetaPročišćavajuća limun dijeta
Đumbir - Zdravlje i harmonijeĐumbir - Zdravlje i harmonije
Vodu sa limunom za mršavljenjeVodu sa limunom za mršavljenje
» » Voda Sassi: recept za mršavljenje
© 2018 bo.herinhap.ru