Losos ili pastrva u koverti sa borovim iglicama

Losos ili pastrva u koverti sa borovim iglicama. Delicious !!!
Ne mogu da ćutim. Čak sam zviždao kad ju je vidjela u knjizi. Genijalno jednostavna, genijalan i originalan, kako se ispostavilo, genijalno ukusno.

Ja sam vrlo Luba ribu! A njen kuhanje je uvijek, pa, znaš, je aromatična pratnja)) Ono što nije posut limun) i ovo ... i de-al-ne!

Jedinstven oblik kuhanja ribe: okus i sočnost se čuvaju, dok kuća nije ni najmanji miris, a kuhinja je netaknuta!
Služe direktno u koverti. Kada se otvore, aroma oslobađa se vrti u glavi ... Prije nego što jesti, potrebno je ukloniti igle. Pa čak i bolje da prođe komad ribe na tanjuru, i folije roll iglama i bacite.
Sve je tako koncizan da su riječi suvišne.

A sada recept.
Ja ću pisati korak po korak. Kako sama uradila.
Za 4 osobe:

4 komada fileta lososa s leđa, sa 200 grama (sa kožom, ali bez vage)
1 žlica bijeli papar u zrnu (uzeo sam, međutim, malo manje)
1,5 kašičice korijandera sjemenke
2 kašike gruba sol (idealno - Maritime)
100 ml maslinovog ulja
Borovih iglica. Da, da! Recept naznačeno 120 c. Ali sin narvale horrroshy takvih gusta greda)))

- Zagrejte rernu na 180 stepeni.
- biber i korijander funte u minobacačkom sa soli.
- Make površne rezove na koži ribe. Kaput pulpe maslinovo ulje, potapanjem u začinskim mješavina sa soli.
- Igle isprati u hladnoj vodi i suha, ostatak prskanje ulja. Podijeliti u 4 jednake hrpe.
- Pripremite dva sloja list folije 4, otprilike 25x25 cm na svakom listu staviti na 3/4 igle, oni vrh komad ribe, a ostatak igle ..
- Čvrsto spojite rubove folije, ali ga ne pritisnete istovremeno za ribe: to bi trebao biti, kao što je bilo u džepu zraku.
Podijeli koverte pripremio suho ili pleh.
- Stavi plinskim plamenom šestar sredstava ili plamenik aparat za 5 min, a zatim zagrejanoj rerni 10 minuta ..
- Poslužite bolje (ovo uglavnom se odnosi na sve) u toplim pločama direktno u koverte sa kriške limuna i zelenom salatom.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Salata "Spanish Passion"Salata "Spanish Passion"
Riba salata sa cikle želeaRiba salata sa cikle želea
Dio pečena ribaDio pečena riba
Losos: kalorija i korisna svojstvaLosos: kalorija i korisna svojstva
LososLosos
Recepti dijeta MaggiRecepti dijeta Maggi
Recepti proteina obroka za ishranuRecepti proteina obroka za ishranu
Bakalar na đumbir marinadi pod pero od persimmon "sunčani raspored"Bakalar na đumbir marinadi pod pero od persimmon "sunčani raspored"
Dijeta Recepti za parobrodimaDijeta Recepti za parobrodima
Na fishcakes dyukanuNa fishcakes dyukanu
» » Losos ili pastrva u koverti sa borovim iglicama
© 2018 bo.herinhap.ru