Riba salata sa cikle želea

Salata s pečenim ribe i cikle želea. Kad sam vidio ovo salata, prvi je skrenuo pažnju na fotografiju - jako lijepo izgledaju svijetle komada želea na opće pozadini. I priprema, shvatio sam da je mliječ nije samo ukras, već i savršen dodatak ribe ... Nakon večere, jedan komad Scarlet u tablice lijevo ...

• skuše - 1 kom
• Krastavac - 1 kom
• Peršun
• Beet čorba (za jelly) - 400 ml
• sok od limuna (jelly) - 2 žlice. l.
• Soja sos (jelly) - 1 žlica. l.
• instant želatina (jelly) - 1 žlica. l.
• limuna (umak) - 1/2 kašičice ..
• Orange Zest (umak) - 1/4 žličice ..
• Maslinovo ulje (umak) - 2 žlice. l.
• Salt
• Svježe tlo biber

Prije svega napraviti sos. Za umak, trebate trljati maslinovog ulja limuna i narančine kore, dodajte sol i papar. Sve promiješajte. Neka Infused ...

Za salatu, moramo ispeći ili skuhati ribu. Poželjno je da je to bio manji seme - ćete izabrati manje od njih. Ja ispeći malo skuša. Jednostavno mix mažuran, origano, sol i papar. Pospite ribu sa ovim preparata i stavio kriškom limuna. Riba se stavlja u rukavu za pečenje - i poslali ga u pećnici dok kuhani. Rashlađene ribu treba iseći na male komade.

Za srednja cikle želea očistiti, izrezati na 4 komada. Sipajte u vodi (0,5 litara) i čir dok ne budu spremne. Broth odvod (ostavio sam ga 400 ml), dodati soja sos, limunov sok, papar, sol, ako je potrebno, želatina. Promiješati da se raspusti želatin. Sipajte u kalup. Kalup možete staviti komada limuna. Stavite u frižider da očvrsne. Zamrznuti jelly izrezati na male kockice. Krastavac fino cut ne.

Rastavljati peršun u male grančice. (Autor preporučuje da se sve više i cilantro, ali mi se nije svidjelo, tako da je samo trošak peršun) Sve komponente su malo miješa, sipajte preliv.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Vegan majonezaVegan majoneza
Salata "Spanish Passion"Salata "Spanish Passion"
Dio pečena ribaDio pečena riba
Losos: kalorija i korisna svojstvaLosos: kalorija i korisna svojstva
Salate od povrća Dijeta za mršavljenjeSalate od povrća Dijeta za mršavljenje
Bakalar na đumbir marinadi pod pero od persimmon "sunčani raspored"Bakalar na đumbir marinadi pod pero od persimmon "sunčani raspored"
Tabula salata sa tunjevinomTabula salata sa tunjevinom
Piletina peciva sa đumbirom i jogurt sosPiletina peciva sa đumbirom i jogurt sos
Petodnevnog mediteranske prehranePetodnevnog mediteranske prehrane
Čišćenje jelly za stomakČišćenje jelly za stomak
» » Riba salata sa cikle želea
© 2018 bo.herinhap.ru