Recepti dijeta Maggi

Recepti dijeta MaggiAko niste sigurni što kuhati na dijeti, nudimo vam neke ukusne i zdrave recepte ishrana Maggi čitalaca predloženu lokaciju u svoje recenzije (detaljno o meni dijete, kontraindikacije, savjete o dijete, pogledajte članak: jaje dijeta za 4 sedmice).

Dijeta Maggi, menije i recenzije

Žene često pisati, šta jela kuhati Maggi dijeta meni je vrlo korisno za početnike.
Moji recepti za ishranu Maggi. Danas popodne je bio sir, paradajz, dvopek utrljava s češnjakom Adygei sir sa travama, punjeni paradajz, dvopek malo od svih je to bio miris koji sam morao podijeliti s mojom majkom))).
Za večeru, ćufte napravljene od govedine s lukom.
Sutra u ručak voće - kao što je ovdje napisao ranije - pečenje jabuke s cimetom, puno. A uveče planiram napraviti nešto poput sarme sa biftekom, ali list zelene salate, u dvokrevetnoj kotao.

O piletina ...

Vrlo ukusna piletina utrpati u kiselim jabukama, pa, naravno, soli i folije. Bake. Cool bez otvaranja. A onda sutradan se ispostavilo, sve ovo želea sočne i ukusne jabuke ovaj miris i okus na prinos mesa, wobbled. same jabuke nisu pokušali ikada baciti.

Danas sam napravio piletinu za ručak u rukavu s povrćem (tikvice, paradajz, slatka paprika, mrkva, češnjak - samo malo), sol i papar. Svi na list salate na tanjuru postavljeni, ljepota je izašao. Estetski užitak dobio, pa čak i nepce ugađa

Ja sam zapravo napravio sam Shawarma: u salate ostavlja umotan komada grudi i paradajz sa krastavac, ukusan))))

I jedan savet:

Odlučio sam zamijeniti piletinu .. tu .. isto proteina, ali to je tek nakon što sam se konsultovao sa trenerom ... To je stručnjak sa iskustvom .. oko testisa sve znaet..i piletine, kaže još bolje ...

riba

Kebab ražnjići pastrmke
Potopiti nekoliko shpazhek - ovisi o tome što oni imaju dug, ako kraće to bolje. Soak ražnjić tako da ne izgori u pećnici.
Trout odrezak izrezati na duge trake - širine komad 1-1,5 cm, ili kocke, kako želite. Snow sa limunom, malo bibera, nisam na sve što sam sol kao što želite. Ako imate vremena, moguće je da ustane, odmah sam našpanat ražnjići.
Uzmite mali tiganj, sipajte malo vode na masnoće i sokovi koji kapati iz ribe neće izgorjeti, a miris će biti oh-eyeyyy))
Stavite ražnjiće na pleh sa ribom tako da je visio iznad vode, postavite roštilj na vrhu ribe su na vodi, a ne u vodi. U pećnici prethodno zagrijati na 200 stepeni 12-15 minuta, i sve ostalo.
Gotovo. Ukusno. vrlo
I to nije masna, vrlo nježno, naravno, ako volite "pozagoreley" vjerovatno može biti duži, ali evo kao što je nakon 15 minuta, to je nešto.

I ovdje je moja dijeta Maggi, čija meni je još lakše - uzeti nešto poput Whiting ili oslić - kuvati oko 15 minuta sa krilom soli i uvala - dobija super riba.

Saira Ja pire konzervi bez ulja, plus dosta peršina i zeleni luk i sok je ostao od skuša samo super u prikusku sa narandžastim!

A ipak retseptik tuna, neko može da će vam se svidjeti - paradajz, krastavac, zelena salata, peršun rez u salatu i dodajte tunu, sol i papar na okus. Bon appetit!

Takođe možete pokušati na ovaj način ishrane - meni "jaje dijeta Maggi" na slikama mogu se naći na internetu.

Djevojke, recite nam kako ste kuhati meso?

pljeskavice meso pržite sa lukom i biljem i kari, možete biti u pećnici u foliji.

Meso ja tako - uzeti mljevenog mesa, 200 grama, plus 1.5 luk i voda. Trupova na laganoj vatri, a zatim soli, 2 tablete saharozamenyuchki sirćeta i malo .kad ja jedem samo meso pa kad sa zelenom salatom, mrvi na salatu. Da moj ukus nije loš.

Kuham ćufte: govedina + svinjskog mesa (ponekad samo jedna stvar) u mljevenje mesa, na luk, a onda sam sol, crni papar i dodajte samo mnogo skijaša muda učiniti, a zatim u zamrzivač. kada je potrebno kuhati po potrebi, i brzo, a vrlo ukusna, ponekad trupa.
Danas za ručak mljeveno svinjsko meso masni + puno luk sitno sjeckani + paprika + so + biber + češnjak ravno kapljica i školjke drugog za Maggi kobasice u pećnici, a zatim posuti zelje i list zelene salate pozhuyu.

Danas ponovo meso: ne farshik posudu zajedno sa sitno sjeckani veliki luk + so + biber + beli luk + paprika i pržiti malo, a onda puno puno peršuna, mirođija + + zeleni luk!

Primijetio sam kad jedem puno zelenila (zraka u dan), a zatim sa WC-om problema na sve što se sada još greens sa jajima i naranče

Šta jesti kad imate dan povrće?

Uzeo sam Bonduelle grah limenke bubrega, grašak, itd .. Oni su u vlastitom soku s lukom i začinima. Ravno sipa u šerpi i topline do spora transformacija svih ovaj nered. Nakon prve dvije sedmice, tako je ukusan)))

Koristi bijeli grah. Sastojci: boranija, voda. sol, šećer. Oprao sam da će ukloniti višak šećera, dodajući sitno sjeckani luk, češnjak, papar u prahu i sol prije konverzije u kašu na laganoj vatri. Ukusna, ja stvarno uživao. A kasnije neću smetati i samo cijeli sadržaj tegle i sipa u lonac sa istim skup luk i t. D. Moram reći rezultat težinu ostavio.

Jeo sam karfiol - normul, volim to)) I nekako ugasi pasulja sa dodatkom morkovochki, češnjak, mirođija - ukusno, ali onda puchilo želudac cijeli dan, tako mislim. Tikvice ugašen.

I repa kuhati, kupi smrznuto povrće miješa i trupa sa malo vode i crne perchikom- dobila kao brzo.

Okupili vinaigrette to bez krompir, pasulj stavite malo više, i, prema tome, bez putera, i gulaš za ručak sve povrće na kockice i na rukav ili u tavi, a za večeru koji ostaju.

Ja sam grah sa zelje + paradajz preko blenderu propustili + 1 čen belog luka = ​​ukusan okrenuo.

Mislim da sutra sličnost pire grašak Frozen celer + do + luk + trava bilo + zelje - za ručak ovo.

Podelite svoje recepte ishranu i slanje fotografija jasno mogao vidjeti kuhanja iz recenzije dijeti izbornika maggi- i rezultati mršavljenja na dijeti jaja može pročitati ovdjeovdje.:)

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Dijeta MaggiDijeta Maggi
Jaje i sir dijeta MaggiJaje i sir dijeta Maggi
Pasulj sa piletinom i paradajzPasulj sa piletinom i paradajz
Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?Šta dijeta da izaberu za mršavljenje?
Kako kuhati ribu kolača u dvokrevetnoj kotaoKako kuhati ribu kolača u dvokrevetnoj kotao
Dijeta Maggi: meni je detaljno nedeljama za mjesec danaDijeta Maggi: meni je detaljno nedeljama za mjesec dana
Ono što kuhati puretina: recepti i savjetiOno što kuhati puretina: recepti i savjeti
Jaje ishrana većine Margaret Thatcher - a Maggia!Jaje ishrana većine Margaret Thatcher - a Maggia!
Žele izgubiti na težini - jesti jaja za doručakŽele izgubiti na težini - jesti jaja za doručak
Saute patlidžan "na brzinu"Saute patlidžan "na brzinu"
» » Recepti dijeta Maggi
© 2018 bo.herinhap.ru