Meni za varanje. Sve pravilno ponašanje "loading dana"

Meni za varanje. Sve pravilno ponašanje Ono što je varanje? Varanje ili "dijeta varalica" je razvijen od strane američkih dijetetičara Paul Rivas i brzo stekao popularnost u mnogim zemljama širom svijeta. Preduslov je "dijeta varalica" izum postao vječni sukob između želje i volje. Nisu svi u mogućnosti da sjedi dugo na određenu dijetu, bez prekida. Varanje je izmišljen upravo za takve mršavljenje.
Ali, u stvari, glavni zadatak varanja nije da pruži mršavljenje osoba priliku da se maziti delicija. Paul Rivas vrlo dobro osmišljen mehanizam ove dijete. I on je poslao dati tijelo kratku pauzu i da stimulišu spaljivanja intenzivnije masti. Varanje radi ispravno, morate strogo pridržavati izbornika varanje.

Meni za varanje. Sve pravilno ponašanje

Varanje na dijeti: kako to radi?

Kada je osoba dugo vremena pridržavaju niskim kalorija, ozbiljne promjene odvijaju u tijelu. Prije svega, to usporava metabolizam. Drugo, zbog dolazi do usporavanja metabolizma efekta prije ili kasnije plato težina jednostavno stane, tijelo se više ne gubi na težini.
Varanje također pomaže u sprečavanju ovih problema:

Meni za varanje. Sve pravilno ponašanje

  1. To daje vaše tijelo pauzu. Pravilno sprovodi "dan boot" pomaže organizmu čine potrebno snabdijevanje hranjivih tvari bez utjecaja na oblik.
  2. Varanje stvara tijelo da se trese, stimulira metabolizam. Težina nije na mjestu, efekat plato neutralizirana.
  3. Meni za varanje je sastavljen od najukusnijih i još zdravih proizvoda. Varanje će zadovoljiti one koji su gladni za ukusna i omiljena hrana.

Meni za varanje. osnovna pravila

Meni za varanje. Sve pravilno ponašanje

Američki nutricionista preporučuje varanje vikendom kao radnim danom lakše držati se uobičajene ishrane. Na meniju bi trebao biti zdrava za varanje. Na dan varanja možete jesti gotovo svaki hranu. Glavni kriterij za njihov izbor je samo njihova korisnost. U korisne proizvode - to bolje. Dakle, čak iu prtljažniku dan gubljenje težine ne bi trebali imati sve što želim. Pod zabranom ostaju masne hrane, pržena u maslac tijesto, pomfrit, soda i drugih delicija najviše štetnih. Ali tanjur pirea sa velikim komadom nemasna govedina je sasvim moguće da priušte.

Još jedno pravilo varanja: ne bi trebalo da prejesti. Oni koji prejedete tijekom varanja, potvrđuju da je prepuna ne samo pogoršanje zdravlja i težine u želucu, ali i utjecati na težinu. Ako prejesti na varanje, a zatim se vratiti barem jedan kilogram pruža vam.
za varanje meni se sastoji od:

  • Povrće (broj - dnevnog obroka)
  • Proteina - meso, riba, jaja, plodovi mora (1/4 obroka)
  • Ugljikohidrati - žitarice, kruh, krumpir, mahunarke (1/4 obroka).

Meni za varanje. Sve pravilno ponašanje

Treba napomenuti da je čak i po cijenu varanje favorizuje sporo, "ispraviti" ugljikohidrata - žitarice cijelog zrna i kruh, mekinje, grah, šparoge, tjestenine od pšeničnog brašna.

Naravno, varanje je dozvoljeno da počastiti keksa, čokolada, sladoled, dozvoljeno je da popije malo suho vino. Ukratko, upuštati u sve to je zabranjeno na radnim danima. Međutim, Paul Rivas ohrabruje navijače svog ishrane zdravog razuma i jesti sve što je u razumnim količinama.

Kada se pravilno vodi varanje sutradan ćete naći snage da se vratimo na dijetu. Ali, debljanje se neće dogoditi.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
A strogu dijetu će brzo izgubiti težinuA strogu dijetu će brzo izgubiti težinu
Dijeta šarmerDijeta šarmer
Kako da se fluoksetin lijek za mršavljenjeKako da se fluoksetin lijek za mršavljenje
Cheating - gubljenje težine sa zadovoljstvom!Cheating - gubljenje težine sa zadovoljstvom!
Diet 6 laticaDiet 6 latica
Najdeblji ljudi na planeti: fotografijaNajdeblji ljudi na planeti: fotografija
Principi odvojene hranePrincipi odvojene hrane
Ahtarovoy dijeta ili dijeta Mirimanova: što odabratiAhtarovoy dijeta ili dijeta Mirimanova: što odabrati
Plato efekt za mršavljenjePlato efekt za mršavljenje
Rad na bube: zašto ne možete da smrsate?Rad na bube: zašto ne možete da smrsate?
» » Meni za varanje. Sve pravilno ponašanje "loading dana"
© 2018 bo.herinhap.ru