Dijeta tag

petnaest dijetaMnogi djeteta koje se igra u svoj omiljeni "tag", u kojoj su glavni cilj igre je stavljen na kvadrat polju čipova u rastućem redoslijedu. Popularan u Ukrajini i inozemstvu dijetetičar Oleg Uključite elektroenergetski sistem osnovan sa imenom igre navedene djeteta. I, zaista, Petnaest dijeta liči na igralištu, gdje svaki dan je horizontalni niz od četiri obroka set posuđa, a ćelije umjesto brojeva obično slikam različite boje, svaka boja ovisi o određenoj klasi proizvoda.

Nutricionista Oleg Uključite se razvio sljedeće klasifikacije proizvoda i odgovarajuće boje:

  • Plava - bilo pića, uključujući mlijeko
  • Crvena - protein namirnica: meso, jaja, ribe i morskih plodova, mahunarki
  • Žuta - bobice i voće
  • Zelena - zelje, povrće (u bilo kojem obliku) i gljive
  • Orange - žitarice, proizvodi od tjestenine, krumpir, raž kruh i mekinje.

petnaest dijeta

Opis Petnaest dijete

Kombinovanjem klase proizvoda navedenih, čigra, napravljen u obliku stolova, podijelili oko dijeta menije, od kojih svaki obavlja određenu svrhu. Svaka osoba koja želi izgubiti težinu, možete izabrati za sebe bilo koji od predloženih dijetetskih porcije i pridržavati ga. Postoje odvojene opcije za mršavljenje, održavanje težine u normalnim uvjetima i skup težine.

Oleg Uključite preporučuje da posebnu pažnju na proizvode, što je dovelo do zasićenja organizma: krem ​​sir, kaša i pasulj.

Veliki plus dijeta je da možete odabrati dijetu određenih namirnica da ste češće organizirati. Suština moć Terni izgubiti na težini ili bolje sa svim udobnost i dobrobit sebe i svoje tijelo se postepeno navikava na zdravu ishranu. Koliko često, kaže autor "Petnaest" dijeta, uravnoteženu ishranu treba da bude radost, a ne biti "teška dužnost".

Namirnice koje treba isključiti iz ishrane

  • Masna mesa (svinjetina, govedina masti, itd)
  • Grožđe i banane
  • Hrana kuhana u tiganj s maslacem
  • bijeli hljeb

petnaest dijeta

Petnaest režim ishrane

Kao što je ranije navedeno, svaka osoba je individualna meni, što je najvažnije, u skladu sa opće pravilo: da se distribuira "dozvoljeno" hranu za 4 obroka i kao glavni obrok vole povrće. Osim toga, obratite pažnju na sir, grah i kaša, kako zbog svoje tijelo osjeća zasićena. Kruh jesti raž ili wholemeal.

recenzije

Alexander, 37 godina. Stvarno mi se sviđa ova dijeta. I dobro je da se "prikupljaju" svoj sistem za napajanje, a zatim slijede ih. Knjige Oleg Terna zanimljivi, dobro napisano, lako razumjeti.

Elena, 25 godina. Dugo vremena da opiše sistem, najbolji savjet za čitanje knjiga, što je vrlo detaljno specificirane sve detalje, ali definitivno kao dijete, to mi pomaže da zadrže normalnu težinu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Ispravan oblik obrva za različite tipove licaIspravan oblik obrva za različite tipove lica
Dijeta 11 stoDijeta 11 sto
Dijeta za proširene vene od doktora m.birher-Benner: mišljenja, menijeDijeta za proširene vene od doktora m.birher-Benner: mišljenja, menije
Dijeta Maggi: meni je detaljno nedeljama za mjesec danaDijeta Maggi: meni je detaljno nedeljama za mjesec dana
Color Effect na apetitColor Effect na apetit
Dijeta №6Dijeta №6
Dijeta - sto broj 6: meni, detaljan opisDijeta - sto broj 6: meni, detaljan opis
Dijeta "tri pesnice"Dijeta "tri pesnice"
Igra karikatura: najbolji način da se dijeteIgra karikatura: najbolji način da se dijete
Dijeta za PevznerDijeta za Pevzner
» » Dijeta tag
© 2018 bo.herinhap.ru