Kako izgubiti na težini i nikada ne dobiju na težini na svoju ruku

Kako smršatiNjegova priča gubitak težine je poslao posjetitelj web stranice ABC Diet Katyunya.

Imam 3 godine svih rafala u nizu, ali bez soli - trenutno na čelu i dijele takav meni koji donosi mnogo obrazu goodies kad jedem. Umesto šećera - stevije (do 100 puta slađi od šećera i ukusnije). Umjesto soli - limun, začini (cimet, biber začinjen malo, itd). svježi đumbir kila - to je ukusna da mi je jako, ja ne razumijem zašto.

teška sam 80 kg (lean sada i ja težak 49 kg) Ja sam 37 godina, gledam na 20 godina, bez šale sve tako da kažem, čak i stranci - (10 godina sjedio na svim dijetama, kilograma vratiti - to je mučenje). I kada je posljednji put želim da izgubite težinu ne smeta s dijetama - Upravo sam naučio vaše tijelo jesti pravilno i bez soli (na kombinacija proizvoda pristup) - i jesti sve od trbuha jedva od stola odsustva.

Ja se ne bave sportom, samo sam ponekad radost vodim sa igrač u ušima stadiona. Navikla sam tvoje tijelo da ga negdje 5 mjeseci ran prvi 1 put u 2 tjedna onda većina - Breaking je - ali kada naučio tijelo na to trčanje cool Mouzon u playeru, a od ove je zabavno - onda sjećanje pokretanja tijela sama rastrgnuti na stadiona. Još jedna važna stvar je l-karnitin koji je u tijelu gdje je 10 mg - i kupite u radnji i piti prije vježbanja 1000 mg (ovo je korisno nije štetna) - on donosi masti u mišićne što masti energije na furiozni tempo - smršati i gotovo da ne osjećaju kada radi umoran i znojio kao konj.

A činjenica da smo privučeni goodies - to je elementarna obzira na tijelo pamti kako su ona i druge poslastice okus - stoga zahtijeva goodies - tako odviknuti dati tijelo zaboraviti ove poslastice, a onda neće muka (tijelo treba samo vremena ) .- stavili smo i predavao kao eksperimentalni pacovi soli i kemikalija sve vrste goodies to je sve.

Slatka devojke ne smeta dijete, sve kratko - samo naučiti da sve bez soli i šećera.

  1. pečene jabuke sa steviom - prirodni šećer, čaj sa cimetom,
  2. Fresh komad pastrmke na paru pour svježi limun, ukusan, mali komad - Jedi 2-4 komada kao što vam se sviđa, nemojte se bojati masti u ribi, korisno je, bez soli, morat ćete raditi sooooo brzo metabolizam tako da masti samo će zablistati u riba kosu i učiniti vašu kožu predivno,
  3. Sušeno voće su različiti (ne kandiranog) smokava sa zeleni čaj je vrlo ukusna,
  4. Lignje na pari - sve ulopatsya mogu biti ukusna,
  5. mini kupus, dobro, tako mali,
  6. Kompot, slatko i ukusno,
  7. Kompot od divlje ruže - vrlo ukusna,
  8. Pileći file na pari sa smokvama - mmmmm sam imao stomak bjesni ukusan vrste.

Da, tu je list nije dovoljno da nabrojim moje meni. I onda, kao prirodne poslastice na sve činjenice da ljudi obično jedu ne mogu izgledati gadi.
Zaboravio sam reći, Pijte zeleni čaj.

Samo navikne vaše tijelo polako, samo diže meni bez soli koje želite i zapišite je i GUZZLE ne debljaju.

Još jedna važna jedno te isto vrijeme do 12 noću u krevet noću čašu sadržaja kefir masti bez obzira na sve, glavna stvar da on nije bio rok trajanja više od 10 dana. I pokušati jesti u isto vrijeme - to je nemoguće grickaju orasi, sušeno voće - imaju super poslastice za svaku ženu koja mogu jesti bez soli, samo treba naći, javi se, tražiti sve u svesku da zapiše i ne odustati.

I preda krvi na kompatibilnost proizvoda je tko je bogatiji - je također dobra stvar.

lignje juha daje voda prirodne slane, ne znam kako, ali ako stavite lignje supa od povrća, da juha bez soli ne reći - i ukusan da hladnoće.

Ali ovo vaša radost iz kratkoročnih dijeta - to je privremeno žive i štrajk glađu da se ubije i otići iz ove stalno ljut kao goropadnica i gladni, ovo nije život, da, i ti to znaš bez mene, valjda.

Orasi su visoke u kalorija - Zaboravi, kada jedete bez metabolizam soli svoj lud volju, sve će letjeti u tunelu - jesti orasi, lješnjaci, indijski orah, badem, pržena, a ne pržena, što je najvažnije, bez soli rafal, ako želite, ne boj se - za sebe neprovjerenim.

Ne stavljajte cilj izgubiti na težini, i staviti cilj je da se Njegovo Veličanstvo mozak zaboravio kako da probaju hranu sa soli i sve vrste kemijske dodatke.

Prva 3 mjeseca, tijelo će razbiti, strugati dolje, obnoviti, a zatim vaše tijelo tako da će pokupiti tempo u gubljenje težine, vi ste u ogledalo će biti pod sinove i kćeri - ja sam u takvom šoku da ostanem, ja sam ponekad pasoš pitati kad sam vino Želim da kupim suvo za odmor (tada sam sebi ne pijem skoro 2 puta godišnje, a ponekad i sve).

Ja napisao nadam se otvoriti oči nekoga, i to će pomoći nekome.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Test "ako cijenimo vaše zdravlje?"Test "ako cijenimo vaše zdravlje?"
"Zašto ja ne gubi na težini" ili kako ne da se uključe u fitnes"Zašto ja ne gubi na težini" ili kako ne da se uključe u fitnes
Heljda dijeta sa kefirHeljda dijeta sa kefir
Mršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjesecaMršavljenje Povijest: Ana pala 23kg u 2 mjeseca
Zamjena za šećer za dijabetesZamjena za šećer za dijabetes
Cimet: korisna svojstvaCimet: korisna svojstva
Dijeta "6 kaša": meni mršavljenje tajne, povratne informacije i rezultatiDijeta "6 kaša": meni mršavljenje tajne, povratne informacije i rezultati
Kako izgubiti muškarca nakon 50 godinaKako izgubiti muškarca nakon 50 godina
Kako da ne dobiju na težini nakon dijetaKako da ne dobiju na težini nakon dijeta
Povijest Natalia mršavljenje minus 20 kgPovijest Natalia mršavljenje minus 20 kg
» » Kako izgubiti na težini i nikada ne dobiju na težini na svoju ruku
© 2018 bo.herinhap.ru