Top 10 najefikasnija dijeta za brzo mršavljenje

Top 10 najefikasnija dijeta za brzo mršavljenjeDeset različitih mršavljenja dijeta za sve ukuse! Ali, izbor dijeta, biti svjestan nekih opštih kontraindikacija: u prisustvu hroničnih bolesti, kao što su dijabetes, da odaberete dijeti obratite sa svojim lekarom.

Naša lista ne znači da bilo koji od ovih dijeta efikasnije i zbog toga je predstavljen prvi broj, i drugi - još gore, i zato su na listi.

Pitanja efikasnosti je uvijek individualna i zavisi od vas, na dijeti si pravila i, naravno, karakteristike vašeg tijela. Odaberite savršen dijeta za sebe!

Dijeta 1200 kalorija

Malo masti. Jednostavan, ali efikasan - "jesti manje" jedan od dva stara pravila ishrane! Bilo kojeg proizvoda, ali u ograničenom iznosu do 1.200 ccm. I to je koliko kalorija, prema procjenama britanskih naučnika, potrebno je dnevno konzumirati žena, što je dovelo neaktivan način života. I, naravno, nije suvišno dodati fizičkog napora!

opširnije

recenzije:

Lyudmilka 04/02/2013 u 10:21 Hello! Danas ujutro-58,5.S 30yanvarya pala 1kg.Ne vrlo sretan, iako je, u principu, zdrav gubitak težine samo da bi trebalo biti. Sve u svemu, ovu hranu disaccustoms od prejedanja!

Nastya 04/02/2013 u 20:40 Hello girls! Ja sam s vama! Ja sam sjeo na ovu dijetu, to je čudesan! Smršao 6 kg tjedno je lako! Onda sam bolesna malo Lialechka nas u bolnicu i stavili na pozadini stresa ponovo postigao (((sada čvrsto set! Izgubiti težinu! Danas sam 72! Počinje sutra!

Petodnevnog mediteranske prehrane

Petodnevni mediteranske prehrane - strogi niskokalorična dijeta, računato na 1000 kalorija dnevno. Na meniju je vrlo raznolik, ali fokusiran na mediteranskoj kuhinji (morski plodovi, voće i povrće u izobilju, meso, ribu i jogurt). Vidi se da je meso ili ribu nije masna, probajte da ih peku na roštilju i pobrini se da je u dan ste koristili maksimalno hiljadu kalorija - to je sve što je potrebno za ovu dijetu. Ne zaboravite na maslinovo ulje - ima puno vitamina koji vam je potreban.

opširnije.

recenzije:

Manya 12/07/2013 u 10:01 Osnova mediteranske prehrane - to je ugljikohidrata za doručak, proteini za večeru, postoje mnoge nedosljednosti sa ovim elektroenergetskog sistema. I bijeli kruh nema nikakve veze s ovom dijetom, mediteranske ishrane uključuje kruh, mekinje, pšenica, žitarice, durum makarony.iz, riba, plodovi mora, perad, puno povrća, voća, nemasnog sira i jogurt, maslinovo ulje i crno vino, i pa čak i masline, a ne kraće od dijeta i zdrave ishrane.

Ječam dijeta za mršavljenje

Monodiet na pearl barley je za pet ili sedam dana, a prvi je prilično monoton (ječam kaša bez začina + zeleni čaj tri puta dnevno, i nemasni jogurt za noć). U drugoj izvedbi se dodaju na druge proizvode (npr, šljive i jabuke). The "besplatno" istu vrstu ishrane proizvoda još više (na primjer, dodajte bilo povrće i nemasni, ne prženo meso), a ovdje je najvažnije - male porcije hrane. Na ovu dijetu, potrebno je piti puno vode - najmanje 2 litre. dnevno. Za ljude sa problemima crijeva ne može biti prikladno (eventualno nadutost).

opširnije

recenzije:

Olchik 27.08.2012 13:00 Čini se da sam sama na tome. Ujutro sam pojeo perlovochku. Večera salata sa svježim kupusom i jabuke. Ječam za večeru, previše. tamo ne želi. join !!!!!

Elena 24.08.2012 u 12:48 Ako se ograniči potrošnja kruha, peciva, slatkiša, kobasice, masna mesa i veličine porcija, to se može nazvati dijete. Generalno govoreći, kaša žitarica imaju mogućnost da očiste tijelo, zbog toga težina se gubi, ali malo. Vjerujem da "besplatnu verziju dijeta", koja omogućava da prošire izbornika biljnih proizvoda, pogodan za tijelo, kao i povrće i voće jačanje tijela. poboljšati imunitet.

Kefir i krastavac dijeta

Brzo i prilično kruta ishrane. Moć je ograničena krastavci i jogurt - u bilo kojoj kombinaciji. Više od sedam je nemoguće izvršiti. Norma svaki dan na ovoj dijeti - 1.5 litara. 1,5 kg jogurta i krastavaca. Ako vam je teško, posebno u ranim danima, možete dodati u "ručak" ribu za par.

opširnije.

recenzije:

Žiri 18/06/2013 u 22:20 Pozdrav svima sjedi već danas, ali ja jedem i pijem krastavac ogurtsom dok stvarno skinula 3 kg, mužu mi je super visina 190, težina 102,5 već ima 12,5 kg sreće)))

Diamond 15.07.2013 u 05:04 jogurt s krastavcima težine zapravo ide, ja sam do 19 sati jesti uobičajene hrane malo masnoća, au večernjim satima (posebno nakon sportske) za malo šećera jogurt sa krastavcima i sitno izrezati i šlag blendere.Tak mnogo lakše prenosi dijetu.

Sabi 18/07/2013 u 15:26 Pozdrav svima, danas 3 dan sjediti na jogurt s krastavcima ... tegoba užasno slabost Nadam se da će se održati u cijelom tijelu.

Bonchik 15/06/2013 u 09:16 djevojke danas treći dan dijeta pasti 2200 kg !!! Jedem heljda uz koktel ili svjetlo juha !!! Drži se, želim da bacim 6 kg

6 Radar dijeta

Ova dijeta je izmišljen u Švedskoj ženski dijetetičar, navodi da je psihološko stanje je gubljenje težine žena jednako je važno za dobar rezultat. Njegova suština - u šest različitih mono-dijete, je razbijena jednog dana: riba, povrće, piletina, žitarice, svježi sir i voće, - šest vrsta proizvoda kao što su šest latica. Tokom ovog dijeta je ne navikavanja organizma na hranu zbog čestih promjena, a on je primoran da koristi već prikupio inventar umjesto izradu novih.

opširnije.

recenzije:

Cleo (35/161) 97 // 94 2013/07/21 u 08:29 Prva runda propusnice, skočio na drugo!

Gala (31/160) 61,1 57,2 // // Slobodno 2,5 tjedna na 57,2 / 55,2 // vyhodnoy55,7 / 54,9 // vyhodnoy54,3 / 53.3 // vikend 2013/07/21 u 10:23 Cleo ja dijeta je također vrlo ugodno, jednostavno i lako. Ne morate da se pridržavaju poseban meni doručak, ručak i večera. Jednom je pripremio i jesti cijeli dan Alexander, u konzervama proizvodi su zabranjeni u listi, međutim, ona bi rado pojeli

Cleo (35/161) 97 20.07.2013 18:02 Girls, zdravo, danas dan voće i popis ovlaštenih proizvoda koji nisu pronašli nikakve kajsije ili breskve kao što misliš, zašto ne bi mogli? Izgleda da još ne može da

Gala (31/160) 61,1 57,2 // // Slobodno 2,5 tjedna na 57,2 / 55,2 // vyhodnoy55,7 / 54,9 // vyhodnoy54,3 / 53.3 // vikend 2013/07/20 u 18:41 Cleo, jesti zdravlje i kajsije i breskve. oni su niske kalorijske

TANÇ 20.07.2013 u 19:08 Cleo (35/161) 97.Poostorozhney sa abrikosami.tut je neko napisao da ako jedu puno, možda ćete pasti davlenie.Tak da bez fanatizma.

bundeve dijeta

Ovo nije mono-dijete, ali dominiraju jela od bundeve i to (bilo - žitarice, juhe, pite, čak), koje je dozvoljeno dodati povrće i nezaslađenog voća i gljiva. Bundeva - izuzetno koristan povrća, koji sadrži mnogo hranjivih tvari, ali ova dijeta je i dalje zakazana je za 4 dana i predlaže izlaz iz njega (nemasni sir, nije odmah visokokalorična hrana, bundeve ukloniti iz ishrane postepeno, ostavljajući 1 obrok dnevno).

opširnije

recenzije:

Ekaterina 26.10.2010 u 06:48 Vrlo zanimljiva dijeta, a čini zadovoljavajuće. Ali ja bih preporučio pite od bundeve od kupljenog lisnato tijesto da to - to ima veliku količinu margarina. Bolje je napraviti tijesto za knedle (ne postoji višak masnoće i kvasca).

Natalia 22.01.2011 23:12 sam sjedio dva puta na tykvennnoy diete.Mne ponravilos.Golod ne postoji, samo 8 kg.ya nije izgubio, već samo 4.Vrode su učinili sve što je od pishetsya.Budu ponoviti dijetu od ponedjeljka do ostavljajući moon.

Jaje i sir dijeta Maggi

Osnova ove dijete - uravnotežena unos proteina ravnomjerno raspoređenih po obroka. Glavni proizvodi od ove dvije sorte - jaja i doručak tvorog- uz ovu dijetu lako i fiksni, ručak i večera (uz povrće, voće, piletina, riba i nemasna govedina) su različiti svaki dan. Ova dijeta može biti predviđen za 2 ili 4 tjedna.

opširnije

recenzije:

Yulchenok 22/07/2013 u 20:41 Hello girls !!! Danas ovdje s vama ... do tada pokušao Protasovke ... nije dobio vrlo loš potklobučene želudac ... a to nije dobro ... to je bio brz i Maggie jaja i sir o efikasnosti istog ????? Nekako sam kao jaje na selo, ali imam problema sa jetrom ... kažu puno jaja ne mogu misliti da bi se izbjegli problemi u skute go !!!!! Pomoć odbora

Stroynyashkoy 1e 1N 22/07/2013 u 22:32 Yulchenok ako problema sa jetrom, onda je jasno da je potrebno na skuta, nije važno, kao što je na snazi ​​ili ne, zdravlje je važnije! (Ili nemaju žumanca).

Margarita 23.07.2013 u 03:38 Zdravo, djevojke! Ali drugi dan, sjajan osjećaj. Pijem puno vode. za 1. dan vjerojatno pio 4 litre (toplota), okrenite obruč za 15 minuta ujutro i navečer, rade trbušnjaka ujutro i 15 puta, i obavija s medom ... na cilj prije rođendana osvježiti se ... Nadam se na podršci

voće dijeta

Za sve ljubitelje voća! Plodovi su vrlo koristan, ali ne sadrži sve hranjive tvari, tako da traju duže od sedam u nizu, u skladu s ovom dijetom se ne stoit- ne manje efikasna, uključujući i opće zdravlje, voće posta dana - 1-2 puta tjedno. Na ovu dijetu, uočeno je nedelju dana ili samo u obliku posta dana, morate jesti voće i povrće (osim banane), bez začina, maslac i umake - iu bilo kojoj količini.

opširnije

recenzije:

Marina 06.09.2011 u 13:43 ja volim voće i voće svakako pokušati poste dana. Ranije u postu dana sam popila kefir, ali ja stvarno ne sviđa, ili možda imam dosadno.

Viktorija 27.09.2011 u 20:26 Fruit dijeta nije za svakoga. Dio efekt koji uzrokuje - je dijareja. Osim toga, kvaliteta voća imamo u zimskom periodu, na žalost, nije dovoljno.

Valentine 02.01.2012 u 00:42 Mislim da je voće dijeta je jedna od najukusnijih dijeta koje postoje u svijetu. Ali koliko ja znam, prekomjerna uzimanja određenih voća može izazvati osjećaj težine u želucu. Stoga ne bi stalo na ovu dijetu.

Anna 13.03.2012 u 15:19 u ljeto zamisljam povremeno organizirati voće dijeta: i ukusna i korisna. Ja nikada nije primijetio ništa lutaju. Ljeto svježe voće, a samim tim i vitamina u njima više - tako ljeto i jesen najbolje vrijeme za takve dijete.

jogurt dijeta

Dokazana leči njemačke ishranu, pod pretpostavkom da dnevna potrošnja od 0,5 litara. prirodni jogurt bez šećera i aditiva. Na dan bi trebalo da imate 4-5 obroka koji se dijele i iznos od jogurta. A sama hrana treba biti sastavljen od svježeg voća (400 g dnevno), 100 g mesa, 300 g svježeg povrća, a ne više od 1,5 litara. vode. Također se možete popiti malo razrijeđen vodom voćnih sokova, među kojima su najvrednija smatra nar. Pacijenti autor ove dijete tvrdi da je smršao za najmanje 5 kg po 10 dana.

opširnije

recenzije:

Anonymous 14.06.2013 u 16:53 Ja sam na ovu dijetu za nedelju dana, a osećam otlichno.pohudela 1.5 kg.teryayu težina stalno, bez oštrih skachkov.eto me happy

Irina 15.06.2012 u 20:56 koristim voćni jogurt. Obično one sa žitaricama. Rezultat ne utiče, uvijek dobar kamiona, ali ima bolji ukus nego običan jogurt.

Irina 19.08.2011 16:36 Slažem se sa činjenicom da jogurt dijeta - vrlo ukusna. U principu, ljudi imaju stereotip da ishrana - to je obavezno ograničenje, mnoge dijete isključiti iz ishrane različitih slatkoće. Stoga, ova dijeta je za mene pravo otkriće, sa zadovoljstvom s vremena na vrijeme sam ga koristiti.

Oatmeal dijeta za mršavljenje

Mono-dijeta, od kojih je maksimalno trajanje - 2 tjedna. Za svaki tjedan, možete izgubiti do 5 kg. Zobene pahuljice - koristan proizvod ima pozitivan učinak na probavu. Glavna komponenta je meni zobenu kašu, što je dozvoljeno - da probaju - dodajte cimet i šljive, ali sol, šećer, med ili ulje ne može se dodati u kašu. Ova dijeta nije pogodan za trudnice i žene za vrijeme dojenja.

opširnije

recenzije:

Olga 21.11.2011 u 11:30 Budite sigurni da probaju ovu dijetu, pogotovo što zobena kaša - ovo je moj doručak gotovo konstantna i izvan dijeta. Ona je vrlo korisno i normalizuje utrobu.

Masha_masha 20.01.2012 u 19:11 Dobro jutro. Danas je četvrti dan kaše. Dok -2kg. Nije loše. I dalje postoje -3, a ja ću jesti Dyukanu ili pokušati podijeliti obroke. Iako postoje Smatra se da provedu dodatna 1-2 dana proteina. Za mene je vrlo efikasan. Ko je sa mnom? P.s. Višak kilograma, kao što mnogi vjeruju, ne znam. Ali, ja sam ugodno sa 52-53 kg. Danas 56.8kg. Do ljeta želim da 50-51kg.

Anja 29.02.2012 u 12:14 Zdravo djevojke. Ja sam na zobene pahuljice ima 3 den.Skazhu istina je vrlo teško, mi uvijek želimo da se drži. Pahuljice prelijte vrelom vodom + dodaj pola greyfrukta. Moja visina je 160 - težina 75 vide. Ali želim već reći da je na dan 3 želuca manji. Želim vam svima puno sreće i snage.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Koristi i štete od DUCANE ishrane. Sve "profesionalce" i "protiv".Koristi i štete od DUCANE ishrane. Sve "profesionalce" i "protiv".
Šta pokret - najbolji prijatelj mršavljenja?Šta pokret - najbolji prijatelj mršavljenja?
Svjetlo dijeta juha za mršavljenjeSvjetlo dijeta juha za mršavljenje
Prugasta kefir dijetaPrugasta kefir dijeta
Heljda dijetu. Osnove i sorteHeljda dijetu. Osnove i sorte
Na dijeti s oprezomNa dijeti s oprezom
Rahitisa i njegovoj prevencijiRahitisa i njegovoj prevenciji
Cheating - gubljenje težine sa zadovoljstvom!Cheating - gubljenje težine sa zadovoljstvom!
Ono što nas sprečava da izgube težinu?Ono što nas sprečava da izgube težinu?
Mršavljenje Pravila: U potrazi za najbolje vrijeme za početakMršavljenje Pravila: U potrazi za najbolje vrijeme za početak
» » Top 10 najefikasnija dijeta za brzo mršavljenje
© 2018 bo.herinhap.ru