Recepti niskokaloričnih napitaka

Nudimo vam niskokalorični recepti i zdrave pića koja se preporučuje od strane naših čitatelja.

Drink "četkica"

• Beets - 500 g
• Kvasac (suho) - 0,5 TSP ..
• Šećer - 3/4 stack.
• Grožđice - 10

Repe očistiti, gumiran na grubo rende.
Kvasac pour toplom vodom i ostavite stajati 15-20 minuta.
U 3 litre jar postavljen repe, šećer, kvasac, grožđice i prelijte mlakom vodom. Dan naprezanja. I staviti u frižider. Svako jutro, odmah nakon buđenja da popije jednu čašu ovog čišćenja piće. Tijelo će vam reći "hvala ti!"

Kvas od repe

U 2 litre vode 2 kuvana repe, 100 g raži krekeri

Kuhana repa usitnjava ili rešetke, prelijte vrelom vodom i ostaviti na toplom mjestu za 1 ... 2 sata, ohladi, umočen u supi gazu torbu sa kriške raženog kruha i ostaviti za 1 dan. za fermentaciju. Nakon toga, izvadite kruh i kvas koristiti i piće.
Ja samo radim tako - repa vrlo dobro namyvaet četkom, kuhati kao i obično, a zatim je čorba se sipa + jabučni ocat po ukusu i malo suvog grožđa. Pijem ujutro ili ne friedge sa jajetom i zelenim lukom sa krastavca i celera. Ja sam delicious!

Ovo dalje je neverovatan piće "Živio figura"

• Peršin (10 grančice)
• Limun - 1 kom
• Voda (neki)

Prva Pomo peršun i otkinuti lišće, jer nam ne trebaju noge, stavite ih u blenderu.
Iscediti sok od jednog limuna i peršun na brod.
sve sjeckati blender. Sipajte u čašu i razrijediti s vodom pola čaše, 100 ml pića dobiti.
Pijte bi trebalo biti 15 minuta prije doručka za 15 dana. Zatim, 15 slobodnih dana i piti ponovo 15 dana. Odbiti posebno u hrani nije potrebno, ali pokušajte jesti ranije moguće i da se eliminiše štetne hrane za večeru. Piće ubrzava metabolizam, razgrađuje kalorija, doprinosi uklanjanju viška iz organizma.

I ja ovo radim vkusnyuchy koktel!
Baciti u blenderu proizlazi (Zeleni Žao mi je - zima, hladno ... nai-nai-na-na ...), peršun i mirođija, nekoliko štapića celera, krastavac svježi list kupusa u Pekingu, ako postoji poplava cijeli neporezanny salata sa jogurtom 1%, imam kutiju malo vode, isperite i dodajte u blender - i to je čudo da se uključi nekoliko minuta! To je dobro, vrlo ukusna i zdrava! Samo nemoj da dodate sol! Iz ove vrijednosti piće je izgubljeno!
Masa to ne samo nestati, samo se izgubi u iznenađenje i napusti brod, kao pacov sa broda koji tone!

I dalje mi se ovo tonik učiniti - isto blender, baci ga limuna sa korom, izrezati na 4 komada, (i kosti izvaditi!), tu je 1 žlica meda i pola kašičice đumbira (možete bez njega!) i sipajte sve to sa ledene vode dođite i ... delicious! Tonik! Pomoći! Nutritivno! Ne bi bilo poželjno na svim! Nije vruće (dobro, u smislu ne vruće ljeto).

Veoma korisno piće iz kukova

To je najbolje da se kuhati čorba u termos i noću.
Termos oprati i dobro isprati toplom vodom.

20-30 kom. suho šipak oprati, staviti u termos i prelijte vrelom vodom.
Insistirati najmanje 12 sati, i bolje dane.
Piti 0,5 cup 2 puta dnevno.

Kao što je potrošnja u termos ponovo dodan u ključalu vodu, i tako dalje do 4-6 dana (čorba sa svakim danom postaje bogatiji i ukusniji). Ako je potrebno da brzo pripremiti piće, onda slomi bobica (svjesno uzeti neki gubitke). Klasična doza u ovom slučaju - 10 bobica 1 žlica. kipuće vode. Obično piju iz kukova, osim meda, sok od limuna i dodajte po ukusu, ali to možete učiniti bez njega, jer je sebi čorba ima malo kiselog ukusa.

Recept "Jelly Hercules"

Hercules napunite ga vodom, vratiti koru crnog hleba. Ostaviti na par sati (najbolje preko noći).

Zatim izvaditi koru (EE može biti odbačene), a Hercules pahuljice prisiljeni kroz sito. I stavi ove smeše na vatru. Čim počne da provri, sklonite sa vatre, sipajte u duboku posudu i ostaviti da se stvrdne.
Nakon nekoliko sati mliječ je spreman.
Kada jedemo, sipamo na vrhu biljno ulje, pa čak i baka nisam dodati so kada kuvate, i ja prisalivaem vrhu dok su jeli.
Jelo je vrlo dobro za vrijeme posta.

Eliksir Ljepota i zdravlje 90 -60 -90

Nekoliko gutljaja ove eliksir u popodnevnim satima može spaliti gotovo pola kalorija dobijenih tokom edy-
Ima dobar terapeutski učinak za hipertenziju i bolesti kardiovaskularnog sistema.
Sadrži vrijedne elemente:

    1) pektin, što olakšava efikasno uklanjanje viška kolesterola iz organizma, i normalizaciju metabolizma
    2) likopen, koji pomaže bave toksina, otpada i nepovoljnom okruženju.

Sastojci za "eliksir ljepote i zdravlja" 90 -60 -90 »»

Grejpfrut - 1 kom
Prirodni med - 1 žlica. l.

Recept eliksir ljepote i zdravlja "90 -60 -90"

Grejpa, po mogućnosti hladan (ohlađene), točno u pola žlica odabrati pulpe.
Pulp i grejpa med prethodno zagrejana meda, staviti u blender i dovesti do pire.

Gotovo! Vrlo korisno je koristiti grejpfrut eliksir nakon ukusne večere - piti 1 sat nakon obroka, ne zaboravite na to !!!

Masala Indijski čaj

proizvodi:

2 šalice mlijeka:
voda - 1 kup,
crni čajevi - 15 gr.
Zeleni kardamom - 10 kom.
Black kardamom - 1 kom, karanfilić -. 3 kom.
đumbir rizoma -. 1- 2 cm, piment - 3 kom.
muškatni oraščić - 2 c, koritsa- 1 kašičica.
Pečenja - 1,5-2 sati
Kalorija - 58kkal 100 grama.

priprema: Korijena đumbira rešetka, očistiti sjeme iz kardamoma. Piment i klinčić slomiti, i muškatnog oraščića u naribajte. Dodati sve začine osim đumbir u kontejner i grind u prahu. Mlijeko miješa sa vodom i provri, dodajte pounded mješavina začina i kuhajte 2-3 min.na laganoj vatri, neprestano mešajući. Dodajte šećer i dobro promešajte. Nakon toga, dodajte crni čaj, još jednom kako bi tečnost provri. Napravite umjereni vatru i kuvati 5 minuta. Uklonite preparata iz topline i neka odstoji 5 minuta. Dozirati i služiti toplo.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Jogurt u multivarkaJogurt u multivarka
Čišćenje organizma metodom Boris BolotovČišćenje organizma metodom Boris Bolotov
Pivski kvasac za aknePivski kvasac za akne
Zob za mršavljenjeZob za mršavljenje
Maska za kosu s pivomMaska za kosu s pivom
Cikla salataCikla salata
Recepti beskvasni kruh u kvascaRecepti beskvasni kruh u kvasca
Kruh maska ​​za kosuKruh maska ​​za kosu
Efektivna maska ​​za mješovitu kožuEfektivna maska ​​za mješovitu kožu
Cipela repe jetraCipela repe jetra
» » Recepti niskokaloričnih napitaka
© 2018 bo.herinhap.ru