Kako napraviti repe hamburgere - savjete kuhara

Kada se obratio tri teme: dječji meni, meni za one koji se pridržavaju zdravog načina života, i režim ishrane, morate odmah sjetiti bilo jela od repe. Nije ni čudo što ovo povrće doktori zovu usisivač za jetru. Naravno, možete sjetiti puno jela, koje uključuju repe u drugačijem obliku. Danas nas zanima samo jedna stvar - pljeskavice sa cikle, odnosno, kako napraviti pljeskavice repe.

Moramo odati počast kuhari koji su sada nudi veliki izbor repe pljeskavice sa različitim prelivima. Mi smo u ovom članku želim da vam kažem o receptima, gdje je prisutna griz i sir. Zašto - pitate. Stvar je u tome da su prisutni u ishrani №5p ova jela, to jest, oni se preporučuje da liječnicima za pankreatitis.

Repe recepti ćufte

recept №1

  • Prvo je potrebno povrća (1 kg) kuhati bez skidanja kore.
  • Onda smo očisti ga i sjeckati. Metoda brušenja svoj pick: blender, rende ili brusilica. Možete koristiti bilo.
  • Sada je rezultiralo repe sipajte u posudu u kojoj je dostavljena vatri dok potpuno kuhana. Pri tome je dodao pola čaše mlijeka, maslac (50 g). Sve ovo je kuhano za pet minuta.
  • Sada poluproizvoda jelo mala kap dodala griz. Veoma je važno da se stalno promiješati cisterne DeCoy ne stvara grudice.
  • Kuhati dok kuhana, ne zaboravite da se na putu. Dakle, kaša je spremna, ona mora biti cool. Zatim dodajte ga u skute (150 g) i jaja zapamtiti soli.
  • Mi čine pljeskavice i kuvati ih samo nekoliko. Da biste to učinili, koristite multivarku, iako možete ih pecite u pećnici. Ove pljeskavice se služe sa pavlakom. Vrlo ukusan i zdrav.

recept №2

Ovaj recept je skoro isti kao i prvi. Jedina razlika - je nedostatak sira. Umjesto toga, moguće je prijaviti natopljen u mlijeko mrvica. Ovaj recept se koristi u tim slučajevima, ako iz nekog razloga kuća nije sir. U osnovi, kalorija i koristi gotovo nepromijenjen.

recept №3

Ove pljeskavice se ne može koristiti za pankreatitisa zbog njihove spremnosti da donese biljno ulje vruće. Iako čisto ishrani svojstva su ostali u potpunosti. Ali postoji u ovaj recept je jedan mali detalj koji utiče na ukus jelo i sama tehnologija izrade.

Dakle, samo žumance se dodaje u pripremi nadjev. Ali, protein se koristi kao paneer materijala. Kako razumjeti ovo? Iz spreman kobasica pljeskavice se formiraju kao loptice ili ovala. Oni su zatim umočen u tukli bijelo jaje, a zatim u prezle, pa tek onda pržene u tavi.

Ovdje su jednostavne recepte koji će ukrasiti vaš stol i da će biti veliki dijeta jelo. Zato ih koristiti za zdravlje.

Kalorija repa pljeskavice

Mnogi naši žene su prvenstveno zainteresirani za pitanje, da li je moguće da izgubite na težini ako se ishrana prisustvovati hamburgere repe? Ozbiljno pitanje, jer uz gubitak težine za mnoge zdravstvene dolazi. Odgovor je jednostavan, to će uglavnom ovisiti o dodatnim sastojcima.

Tako da je recept №1 je najhranljivije - 146,63 kcal recept №3 - većina niskokalorična. Dakle, svako za sebe treba da izabere, šta recept koristiti. Naravno, možemo reći sa veliko povjerenje da će naš dame biraju treća opcija, nema sumnje. Ali imajte na umu da je kalorija razlika nije značajna, tako da je savjet - alternativni jela koja oni neće biti smeta. Osim toga, parna kotleti ne vole svi, tako da možete jesti i pržene.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako kuhati ribu kolača u dvokrevetnoj kotaoKako kuhati ribu kolača u dvokrevetnoj kotao
Dijeta - sto broj 6: meni, detaljan opisDijeta - sto broj 6: meni, detaljan opis
Čišćenje žučnog mjehura pomoću repeČišćenje žučnog mjehura pomoću repe
Cvekolnaya dijetaCvekolnaya dijeta
Cikla salataCikla salata
Koje su prednosti repe za ljudski organizamKoje su prednosti repe za ljudski organizam
Vegetarijanski burgeriVegetarijanski burgeri
Cipela repe jetraCipela repe jetra
Salata "crveno-bele"Salata "crveno-bele"
Piletina kotleti dijetaPiletina kotleti dijeta
» » Kako napraviti repe hamburgere - savjete kuhara
© 2018 bo.herinhap.ru