Đumbir Alla Pugacheva dijeta za mršavljenje

Đumbir dijeta Alla PugachevaNa internetu Alla Pugacheva stranice je vrlo popularna destinacija. Osim činjenice da su ljudi interesuju detalji kreativnog karijere takvog legendarnog ličnost, neporecivo uzbuđenje izazvalo novu fotografiju pjevačice iz 2013. godine, na kojima možemo vidjeti potpuno novu osobu - atraktivna mlada dama sa vitkog stasa, što može ostaviti dovoljno modi pripijenu i otkriva večernje haljine.

Naprezanja, oduzimanje grickalice, dovesti do nesretnih rezultat i dalje pogoršavaju situaciju. Stoga, iskustvo Pugacheva, koji dijeli svoju priču o borbi za idealnu figuru, vrlo je korisna za one žene koje žele da se bave problemom.

Đumbir dijeta Alla Pugacheva

Pjevač je napisao da je već četrdeset težinu njenu težinu zadržao na razini od sedamdeset i pet kilograma, ali to nikada nije prestao sanjao izgubiti najmanje pet kilograma na deset kilograma. Nakon pokušava sve vrste hvaljeni dijeta: kefir, Kremlj, metode DUCANE i Protasov, pa čak i osnovne gladi, to može postići samo privremeno rezultate tokom stvarne dijeta, nakon čega je masa povećana za nekoliko kilograma i nije mogao da vidi nikakve izglede za zaustavljanje brzog debljanja.

Pugacheva foto ishrane na

Pugacheva foto ishrane na

Dijeta Pugacheva nakon fotografija

Dijeta Pugacheva nakon fotografija

Kao tanke Pugacheva? Uvođenje novog dijetu Pugacheva sa đumbirom 2013. godine.

Ova tehnika je vrlo jednostavan. Uživat ćete u svježe korijena đumbira, najpopularnijih orijentalnih začina. Đumbir se često koristi u pikantnom azijske kuhinje, kao i odličan anti-upalni agens u razne naknade. Ali gori ukus đumbira - to je također odličan alat za one koji žele izgubiti na težini pomoću vrlo efikasan recepata sa ovom čudesnom korijena.

Zapravo, postupak se sastoji u recepciji đumbira pića, u najmanji obim jednak jedan litar. Pijte bi trebalo da bude ujutro i navečer, te u intervalima između obroka. Potrebno napraviti piće za sedam do osam sati prije njegove upotrebe, tako da je imao vremena za pripremu. Da biste to učinili, 10 grama đumbira tankih ploča u večernjim satima pour kipuće vode u iznosu od 750 ml. Možete dodati malo meda ili limunovog soka da poboljša ukus zdrave pića.
Buđenje, posni piće kup 2 do infuzije. Prije odlaska u krevet, potrebno je još jednom da popije par čaša đumbira piće.

Dijeta treba biti harmoničan i fokusirati se na kuvano meso (govedina), ribe, svježe povrće i voće. Nije zabranjeno da piju organske kave.
Pugacheva dijeta omogućava nedelje izgubiti 3 do 5 kg.
Kroz ova dijeta potpuno isključena brašno, šećer i masne hrane. Strogo je zabranjeno konzumirati alkohol i pečenje.
Odaberite za sebe ovu dijetu, ako ste spremni za to, kao novi zdravog načina života.

Dijeta Pugacheva - preporuke i rezultati mršavljenje

Dunja
2013/06/15
Djevojke! Rođen sam opet! Ranije sam pokušao dijetu Pugacheva, u kojem je glavni sastojak je ugljen. A sada ovisni o đumbir. I ne samo to, ova dijeta Pugacheva sam izgubio pet funti tjedno, tako da sam i dalje nevjerojatno energičan. Za mene je to od velike pomoći u mom sistemu flayledi.

Lydia
2013/06/27
Pugacheva fotografija izgledala nakon dijete. Ostalog me fascinira. Želim samo da izgledaju kao sada, kao ona. Tako da mislim da bi to bilo prilično lako izdržati dijetu piće sa đumbirom. To je već pokušao dijetu Pugacheva kefir, ali effektik bio osrednji. Nadamo se, ovaj put, moja roza san ispunio!

Sophie
07/03/2013
Dame, Trčao sam u kuhinju za đumbir. Ja ću učiniti izvještajima rase. Hvala Alla Borisovna izvan njenih očigledan primjer. To je bez soli dijeta Pugacheva, samo čaj od đumbira, ja vas dobro shvatio?

catboat
2013/07/13
Ginger dijeta Pugacheva koristeći samo 2 dana u tjednu (istovar), a lako gubi 3 kg, koje se ne vrati mi (sramota da to priznam, ali sada ta brojka se približava 30 kg).

Soli dijeta Alla Pugacheva - Izbornik

Soli dijeta uključuje potpunog odbacivanja soli, osim da je mali dio toga, koji je već nalaze u povrću i drugim namirnicama, i dolazi u kontakt sa njihovom upotrebom. Takva oštra dijeta je vrlo podmukla, to mogu probati samo potpuno zdravi ljudi, ali da sede na njemu više od nedelju dana i dalje ne može, jer je to so - važan element, koji je uključen u metabolizam vode soli cijelog tijela
Više nametljiv opcija dijeta - malo soli. Možete soli već pripremljene hrane, ali ni u kom slučaju ne dodaju kad kuhanja.

Prihvatljivi proizvodi: kruh - raž i pšenica (ne više od 200 grama), povrća i ribe juhe, nemasno meso i riba, povrće, voće i bobice, bez ograničenja (osim lubenice, grožđe, banane), mliječni proizvodi, nemasni sir, 10 grama ulja dnevno, jaja, čaj i kava. 

isključene su: žitarice, tjestenina, peciva, šećer.

Dijeta sa aktivnim ugljem

sama pugacheva na svojoj web stranici tvrdi da nikad nije sjedio na ugljen dijeti. Suština takva ishrana je da se prije svakog obroka do 3 tablete aktivnog uglja. Osim toga, pretpostavlja se granica šećer, sol, i samo nemasni mliječni proizvodi, a posljednji obrok, prema ishrani, treba se održati najkasnije u roku od 19 sati.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kako se nositi s iskušenjima praznik gozbe?Kako se nositi s iskušenjima praznik gozbe?
Mršavljenje PsihologijaMršavljenje Psihologija
Top 5 najbrže dijeta za novu godinuTop 5 najbrže dijeta za novu godinu
Kim Protasov dijeta - recepti i menijaKim Protasov dijeta - recepti i menija
Kefir i heljde ishrane. Komentari i rezultatiKefir i heljde ishrane. Komentari i rezultati
Paulina Andreeva - visina, težina i oblik parametri glumicaPaulina Andreeva - visina, težina i oblik parametri glumica
Zašto dodatnu težinu nazadZašto dodatnu težinu nazad
Diet marina AfrikantovDiet marina Afrikantov
Kefir i krastavac dijetaKefir i krastavac dijeta
Kako izgubiti težinu u dva tjedna za novu godinuKako izgubiti težinu u dva tjedna za novu godinu
» » Đumbir Alla Pugacheva dijeta za mršavljenje
© 2018 bo.herinhap.ru