Jelly "egzotične"

želeStvarno niskokalorični i ukusna desert koji je pogodan za bilo koju tablicu odmor.

Tako natopljene želatina (može biti malo jači od savjetovao na ambalaži). Dozvoljeno da nabubri. Pripremite sok od omiljenih bobice (jagode imam), možete uzeti smrznute bobice. Brew bobice tople vode, dodajte šećer po ukusu (uzeti u obzir, da je naš sok-sirup je dodatno razrijediti rastvorenim želatina).

To će biti naš Pink sloj želea (ili skoro bordo, ako će se ribizle). Za meke krema sloj sam uzeo spreman " Mazhitel - egzotične" (To je sok piće bazirano na mlijeko u serumu).

Filter bobica sok (malo manje od stakla). Isti broj uzeti "Mazhitelya". Mi zagrijati, ali ne kuhati, otečene želatin, i početi " okupiti " naš desert.

Pola završio želatina mix sa "Mazhitelem" , Sipa u kalupe, punjenje oko pola (neke rezerve za treći sloj) na brodu frižideru oko pola sata. Jelly treba uzmi malo. Stignemo, pour bobica gornji sloj (preostali voćni napitak da se miješa sa želatinom naravno heatable). Opet ukloniti u frižider.

Treći sloj je napravljen od ostataka želatina mazhitelya (naravno i heatable prvi). Top ukrasite desert kriške svježeg voća i kandirano voće, se vraća u frižideru. Dolazimo do nekoliko sati i uživajte.

žele

Autor: Julia 44

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Maska za kosu sa želatinomMaska za kosu sa želatinom
Riba salata sa cikle želeaRiba salata sa cikle želea
Čokolada cupcakes na dyukanuČokolada cupcakes na dyukanu
Diet Joan LundenDiet Joan Lunden
Na dnu moraNa dnu mora
Kolagen maska ​​za liceKolagen maska ​​za lice
Recept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll klikerRecept za odmor na Dukan dijeta, fazi napada: piletina roll kliker
Dijetetski curd souffleDijetetski curd souffle
Salata "crveno-bele"Salata "crveno-bele"
Deserti od voća - niskokalorični slatko sto 8. martaDeserti od voća - niskokalorični slatko sto 8. marta
» » Jelly "egzotične"
© 2018 bo.herinhap.ru