Dijeta "5 veseli sira"

Dijeta 5 vesela topljeni sireviDijeta "5 veseli sira" se odnosi na "popularne" dijete. Njegova pravi autor je nepoznat. Prednost dijeta je dostupnost i raznovrsnu hranu u ishrani. Kao i činjenica da je, prema o "dijeta je dobra i zabavna osjećaj."
Također je jasno da je dijeta dobila ime za bocu bijelog vina, čaša koja se može koristiti svaki dan prije odlaska u krevet.

za dijetetske proizvode preporučuje kupiti unaprijed, jer će trebati 5 dana:

jednu bocu dobrog bijelog vina 0,7 (na zahtjev vina može se zamijeniti sa jogurtom)
5 topljeni sirevi (kao što su "Orbit" ili "Družba"),
5 kuhana jaja,
5 velikih paradajza,
5 velikih jabuke,
5 krastavce ili paprike (paprika)
1 kg nemasnog curd,
Bilja (peršun, mirođija, vlasac, komorača, korijandera ...).

  • Ako kupite topljeni sir nije moguće, možete ih zamijeniti sa 100 g mekog sira oko 40-50% masti.
  • Jabuke, paradajz, papriku i krastavce treba odabrati veliki. Osim toga, slatka paprika i jabuka je bolje izabrati različite boje - to je korisnije i zabavnije.

dijeta meni "5 veseli sira"

Svaki dan dijeta se mora strogo poštovati rutinu:

10:00 - Kafa ili čaj bez šećera + topljeni sir,
12:00 - paradajz + jaje + zelje,
14:00 - Apple
16:00 - 200 g sira + paprika ili krastavac + lišće,
20:00 - Čaša vina!
Količina vode nije ograničen.

Važno je da se broj proizvoda tokom dana na dijeti nije promijenio, i ostao razmak od 2 sata između obroka.

Dijeta "5 veseli sira" ne treba koristiti više od 5 dana. Ponovite dijeta može biti više od jednom u 1,5-2 mjeseca.

Suho bijelo vino - diuretik, to je dobro prikazuje višak tečnosti iz organizma. Ali imajte na umu da je vino na prazan želudac može uzrokovati zakiseljavanje, što može dovesti do pogoršanja gastritisa ili čira. Osim vino može stimulirati apetit i dovesti do neuspjeha s dijetom.
Prije nego što počnete dijeti "5 veseli topljenog sira", budite sigurni da se konsultuje sa svojim lekarom.

Savjet od posjetitelja ABC Diet:
Djevojke razmjenu informacija. Ja govorim o ova dijeta puno čitanja, uzeo bilješke ... jedan mršavljenja Žena negde napisao da je meni do uklopiti sebe, tako da je bilo ukusno ...
Dakle, u 12.00, možete pržiti jaje na teflon tavi bez ulja, paradajz Nasjeckajte zelje i dodati malo pavlake. (A ja bih dodati da možete koristiti umjesto pavlaka majonez sistem -. To je priroda jogurt, Activia na primjer, uz dodatak soja sos) Neće samo 1 ch.lozhechka, kalorija pad, ali ukusno ...
Dalje ... 16,00 Krastavac salata sa pavlakom i bilje (umjesto krastavca možete uzeti biber), a mogu biti pod krastavac i paprika seks zajedno ...
ako naedites salata, svježi sir se može uspješno prebačen do 6 sati (u vikendici, možete dodati kašiku pavlake i kap meda), ja ću dodati kašiku zam.sahara i imovine.
I po 8 sati uz vina možete jesti pola zelene jabuke. Ipak, vino nije na prazan želudac i ne utječu na visak&# 8230;

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Jabuke punjene piletinomJabuke punjene piletinom
Dijetetska meni za tjedanDijetetska meni za tjedan
Diet Bon juhaDiet Bon juha
Dijeta "5 veseli sira"Dijeta "5 veseli sira"
Sir dijetaSir dijeta
Dijeta "pet veseli sira"Dijeta "pet veseli sira"
Dijeta "wasp struka"Dijeta "wasp struka"
Dutch dijetaDutch dijeta
Posni dan sirPosni dan sir
Većina dijetaVećina dijeta
» » Dijeta "5 veseli sira"
© 2018 bo.herinhap.ru