Kafa "Lose Weight u Week"

Kafa Oslabite u nedeljiReklame kafa "Lose Weight u Week" je već nominiran za niz specijaliziranih premije. Klima u boji, slatko Ksenia Borodina u Slinky haljini, ujutro svile posteljina - beautiful vizuale. Ali će isto lagan i blag dijeta sa ovim mršavljenje kava, jer svi znamo da dodataka prehrani ponekad izazvati ozbiljne zdravstvene probleme? Proizvod iz "Leovit" aktivno promovirati dijetetičara i farmaceuta jednostavno. Uđite u bilo koju apoteku i pitati za nešto što promovira smanjenje apetita, a vi ćete vjerojatno biti ponuđena kafu. Kako to može pomoći, pa ako je to sigurno?

Sastav kave Oslabite u nedelji

dvije vrste kafe "Lose Weight u Week" Danas možete kupiti nekoliko različitih kompozicija. Prva verzija - fat burning kompleks - dizajniran za one koji ne vide fruktoze i kremom od povrća kao obavezni dopune piće.

  • Crna kava "Leovit" sadrži enzim koji poboljšava apsorpciju proteina iz hrane - bromelain.
  • Također se može koristiti kako bi se deficit kroma, utjecaj na metabolizam ugljikohidrata.
  • By žudnju za slatkišima nam je cilj da ublaži Garcinia cambogia ekstrakt.
  • Metabolizam u sastavu kave ubrzava set začina - kurkuma, đumbir, cimet i kardamom.
  • Ubrzati sagorijevanje masti tokom vežbanja pomoć L-karnitin,
  • dobro, kofein poboljšava vitalnost i smanjiti apetit.

Kafa "Lose Weight u Week" Cappuccino dalje sadrži fruktozu i povrća vrhnje.

Sudeći po mišljenja, oba pića razlikuju prilično čudan ukus. Porijekla liči običan instant kava u prahu pomešan sa cikorije i začina, a drugi - puno kave pića "3 u 1".

Nešto ranije, firma prodala više kafe "sveobuhvatni učinak" sadrže "čisti" sastojaka, ali u posljednjih nekoliko godina ova verzija proizvoda mogu se kupiti samo na internetu, a ne u redovnim apotekama.


Kako se pije kafa za mršavljenje "Leovit"

Vođa "Nutra Leovit", MD Tatiana Pilat tvrdi da su svi problemi za mršavljenje kave potiču isključivo od nepravilne upotrebe piće. Neko pije premalo, dok drugi prelaze dozu, a treći i oduzme Slimming Kava je sasvim nedieticheskim kolačiće i još uvijek se nada neku vrstu efekta.

Piće razgradnju masti crne kafe "Lose Weight u Week" To bi trebalo biti pola sata prije jela, 2 puta dnevno, odnosno, prije nego doručak i ručak.

  • Jednostavno ispustili prah kesice ili uzimanje 1 kašičica koncentrata sa 150 ml vruće, ali ne kipuće vode.
  • Dodavanje zaslađivača i mlijeko, naravno, možete, ako se dijete, ali efekat će biti bolje ako će upravljati bez njih.

Nakon piće, morate pobjeći od stola i vratili se na obrok u pola sata. I da, definitivno bi trebalo da "strpati" u cjelini obrok, koji ste planirali da jedu, jer kafa izgubiti težinu, oni koji zapravo smanjuje količinu porcije.

Kafa "Lose Weight u Week" Cappuccino piti umjesto jednog obroka, po pravilu, umjesto prvog doručak. To će biti sasvim dobro rješenje, ako ujutro idete u teretanu i radio kardio tamo i / ili trening snage s utezima prosjek težine i značajan broj ponavljanja. Ako obično nosi kofein, možete pokušati zamijeniti ove kave popodnevni čaj, ali za one koji imaju probleme sa spavanjem, ova opcija se ne preporučuje.

Ali "drink" Cappuccino mršavljenje redovne obroke nije potrebno - piće porciji sadrži 50-60 kalorija i fruktozu, koji povećava nivo šećera u krvi i apetit buđenje, ako ga piti nakon srdačna ručak.

recenzije mršavljenje

Komentari o mršavljenja kafe "Lose Weight u Week" pokazuju da dodataka prehrani ne može da stane apsolutno svima. Neki pisanje, da apetit je zaista pada, a može se resetirati uz kafu od 2. do 5. kg mjesečno. Obično autori takvih komentara ograničiti brašno, slatkiši, pržena hrana i pratiti količinu porcije.

Neki autori pisati recenzije o apsolutnoj neefikasnost piće, težine i apetita oba su visoke, i ostaju. Drugi smatraju da je kafa stimuliše apetit. Potonji, usput, može vrlo lako biti, u slučaju kapućino, a osoba koja pije je osjetljiva na fluktuacije šećera u krvi, a ne "prizna" principa split obroka.

Kafa Cappuccino radi za gubitak težine, ali ako u suštini ne osjećaju gladi nakon šolju piće sa fruktoze, i jesti svaka 2-3 sata u malim porcijama.

Doktori o kafi "Lose Weight u Week"

Uključeni u promociju "Leovita" Doktor je rekao i napisano o sigurnosti i efikasnosti ove kave. Marina Ovsyannikov, MD, PhD, prve kategorije doktor redovno kaže da kava smanjuje apetit i promovira skladu s bilo kojim niskim kalorija.

Psiholozi, međutim, ističu da je sličan efekt ima bilo kakve kvalitetne crne kave s kofeinom. R.S.Minvaleev piše da crnu kafu povećava razinu šećera u krvi i stvara iluziju punoće, čak i ako se piće ne označen kao "specijalni, za mršavljenje." Međutim, sve savete lekara pre nego što počnete da pijete kafu izgubiti na težini, uravnoteženu ishranu i obratiti se lekaru da bi se isključila kontraindikacija.

Kontraindikacije

potrebno je da se prije kupovine kafu da:

  • nemate bilijarna diskinezija, i drugih bolesti žučne kese;
  • ne pate od gastritisa, kolitisa, čira i drugih gastrointestinalnih bolesti koje ispao korištenje začina, i kofein;
  • niste hipertenzivne, i nemaju srca i krvnih sudova;
  • bubrege i zdravlje jetre.

Prije uzimanja BUD poželjno da se podvrgne zdravstvenom pregledu, a ne oslanja na "ne boli, to je u redu." Trudnice i dojilje konzumirati ovaj proizvod je vrlo nepoželjno. Činjenica da to može izazvati nagli porast pritiska, što je opasno u ovoj državi. Osim toga, niko ne može raspravljati o sigurnosti takvih proizvoda za djecu.

Preporuke iz Borodina

A šta je sa "piće u lice", Ksenia Borodina? Ona preporučuje da se ne zaustavi sticanje teglu kafe "Lose Weight u Week", i koristiti proizvode drugih proizvođača. U saopštenju, namenski proizvodi "Leovit" Xenia je tvrdio da samo izgubili na težini zahvaljujući pomirenju primanja funkcionalnih pića i nadomjesci hrane ( "Trunks") Leovit. Međutim, istina reči voditelj niko pregledava. Ali niskokalorična meni "gaće" je zaista lako održati, dodajući piće, smanjuje apetit.

Takođe, na temu: Diet Ksenia Borodina

Fitness trener Elena Selivanov - posebno za https://AzbukaDiet.ru/.

Kafa smrsate za nedelju dana: recenzije

Anna, 43 godina. Kupio sam ovu kafu više da probam, ne očekujemo rezultat, ali neočekivano za sebe mi se svidio rezultat. Popio sam kafu "crna, szhiroszhigayuschy". Uprkos činjenici da sam 43, problemi sa krvnim pritiskom Imam, odnosno nema pritiska, ja radije hipotenzivni. Višak kilograma moja mala, ali prilično stabilan, zbog starosti i duži boravak na različitim dijetama. I tu je malo push to, mislim da mi je pomogao da ovu kafu. Video sam ga jasno na instrukcije dva puta na dan, prije Brunch. Zdravstveno stanje nije naročito mene, kao opipljiva, ali je bio veseo i žudnja za slatkim nije mučeni. I kao što sam već poštovati niskokalorična dijeta, ali su u fazi platoa, kada nedeljno težine počela da pada (prvi je bio visak 500 gr.), Ovo je povezano sa akcijom kafe. Sada je gotovo uvjeren da je to tako.

44 godina Sveta. Sjedeći na dijeti se ne sviđa, samo pokušati organizirati svoje obroke kako treba. Stoga, uvijek obratite pažnju na nove i zanimljive proizvode. Ideja da se zamijeniti uobičajene specijalitet kafa napitak izgledao vrlo atraktivna. Kupio sam teglu i počeo eksperimentirati. Saw prema uputama, umjesto prvog doručka, kašičicu praška potopljena s toplom vodom iz hladnjaka. Ukus prijatan, nije oštra. Kafa zaista okrepljuje i nakon apsolutno ne žele jesti. Ja popijete prije posla na sledeći obrok zapamtiti podne. Vrlo povoljno modu. A danas bez problema pala 2 kg, au hranu sama po sebi nije ograničen, i nije smatrala glad. Naravno, ja i dalje pijem kafu, pogotovo jer je to prilično ukusno.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Kafa i cimeta za mršavljenjeKafa i cimeta za mršavljenje
Kafe: da pijem ili ne piti?Kafe: da pijem ili ne piti?
Metodologija "Lose Weight u snu," Dr. Detlef PapeMetodologija "Lose Weight u snu," Dr. Detlef Pape
Zelena kava za mršavljenje Tropicana tanak: recenzijeZelena kava za mršavljenje Tropicana tanak: recenzije
Pasta Diet: Lose Weight u ItalianPasta Diet: Lose Weight u Italian
Juha za mršavljenjeJuha za mršavljenje
Tea "Lose Weight u Week"Tea "Lose Weight u Week"
Koristeći Mincer kava za mršavljenjeKoristeći Mincer kava za mršavljenje
"Ured" Fitness: Lose Weight na radnom mjestu"Ured" Fitness: Lose Weight na radnom mjestu
Čišćenje jelly za stomakČišćenje jelly za stomak
» » Kafa "Lose Weight u Week"
© 2018 bo.herinhap.ru