Magic u borbi kilograma - se navode za mršavljenje

Spells za mršavljenje - magičan način borbe protiv pretilostiKada find sklad tradicionalne metode nisu izađe, to izaziva očaj pribegavaju magijskim pomoć. Kako bi se brzo izgubiti na težini, koristi različite čini i rituala. Oni se moraju uzeti sa rezervom, jer mnogi su dovoljno jaki. Mi ćemo vam reći kako da se ponašaju u pitanjima magije mršavljenja.

Pravila za čini gubitak težine

  1. Morate u potpunosti vjeruje da će ova metoda pomoći da pronađete sklad. Ako imate bilo kakve sumnje, ne postoji ništa od ovoga poduhvata neće raditi.
  2. Najefikasniji rituala - to je rituale koje se odvijaju u zadnjim mjesec. Smatra se da je Mjesec u opadanju i uzima sve nepotrebno i suvišno njega.
  3. Među najpovoljniji dani u tjednu - to je u ponedjeljak. Također je dobro prilagođen nedjelje i petak. Što se tiče vremena, rade na svečanosti u zalazak sunca.
  4. Navodi se u tekstu trebate tihim glasom s povjerenjem i jasnoćom.
  5. Vaš želudac mora biti prazan za vrijeme ceremonije.

Spells za mršavljenje - magičan način borbe protiv pretilosti

Nekoliko efektivno čini za mršavljenje

Postoje mnoge opcije za čini.

Neke metode nisu ni bijele i crne magije i smatraju opasna za ljude.

Nudimo vam najsigurnija i jednostavan, ali, po mišljenju, efikasna opcija, koje možete izvoditi kod kuće, čak i bez dodatne obuke.

  1. Na čaj. Ispuštanje na uobičajen način bilo koji biljni čaj. Ohladi do sobne temperature. Govoriti sa njim sedam puta glasi: "Voda-voda koja korijene pročišćava i čisti tlo. Očisti me od težine, stavim dodatnu težinu i dati sklad. "
  2. Na torti. Tortu ili bilo koje druge slastice. Prikupiti dobro sto odmor. Smanjiti veliki dio kolača. I ovaj komad je rekao, "veliki pita, dušice, ja nisam jeo jedan. Uzmi moju pitu, i svoju težinu. Oni koji jedu moju tortu i jesti moju dodatnu težinu. " Onda uzeti kolače i dati prijatelju ili neko Treat. Čak i ne jedu mrvice sa njom.
  3. A svinja. U kupaonici sa zatvorenim odvod obleytes hladnoj vodi, a zatim prikupiti vode u posudi. Sipajte ga u svinja sa ovim tekstom: "Uzmi, svinja, moj debeli - svoj rast, a ja sam gubi na težini." Ovo je potrebno uraditi tri puta - po jedan za svaki mjesec tokom zadnjih mjesec.
  4. Vode. Opada moon bi trebao biti vidljiv za tebe. Uzmite čašu vode i gledajući Mjesec i reći: "Moon - opadajući, i ja - gubitak težine. Na mjesec - lijepa sirene, ali za mene -. Vitke noge " Ponovite svake noći za 9 dana.

Spells za mršavljenje - magičan način borbe protiv pretilosti

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Izgubiti na težini potrebno je "mudro" ili o ishrani i sportuIzgubiti na težini potrebno je "mudro" ili o ishrani i sportu
Kapsule jabučnog octa za mršavljenjeKapsule jabučnog octa za mršavljenje
Kako izgubiti težinu brzo na nedelju dana do 5 kgKako izgubiti težinu brzo na nedelju dana do 5 kg
25 Okvir dijeta: prednosti i mane25 Okvir dijeta: prednosti i mane
Metode okvir 25 mršavljenjeMetode okvir 25 mršavljenje
Kako izgubiti kilograme uz pomoć svjetlosti ujutro ili navečer treninga?Kako izgubiti kilograme uz pomoć svjetlosti ujutro ili navečer treninga?
Kako kontrolirati apetitKako kontrolirati apetit
Ono što nas sprečava da izgube težinu?Ono što nas sprečava da izgube težinu?
Akupunktura za mršavljenjeAkupunktura za mršavljenje
Da li postoji mantra za mršavljenje?Da li postoji mantra za mršavljenje?
» » Magic u borbi kilograma - se navode za mršavljenje
© 2018 bo.herinhap.ru