Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napravitiMeđu mnogo načina da izgubite težinu sada postoji prilično često proizvod koji je došao do nas iz centralne i južne oblasti Meksika - Chia sjemenke. Danas je to sredstvo za mršavljenje je vrlo popularan, a time i potražnja je značajan. Da li su ove sjemenke pomoći da steknu zdravo tanko kućište i riješi viška kilograma - pročitajte o osobinama proizvoda, kao i mišljenja u nastavku ovog članka.

Na korisna svojstva sjemena

Prije svega, treba napomenuti da je chia je visoko hranljiva proizvoda - po mnogima mišljenja, možete jesti samo jedna žlica sjemena, i osjećaj sitosti će se održavati tijekom cijelog dana! Osim organizam zasićenja javlja i moćan proces sagorevanja masti - nakon nekog vremena (30-40 dana), vi ćete već vidjeti značajan napredak u smanjenju težine. Također, poboljšana kože i imuni sistem i smanjuje rizik od razvoja ozbiljnih bolesti kao što su psorijaza, i Alzheimerove bolesti.

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

U sastavu sjemena La Chia (lachia) više od 20 posto proteina, 35 - ulja i oko 25 - tkivo. Zadnje isto, i objašnjava razlog za zasićenje želuca, što ukazuje da je sposobnost za kontrolu apetita.

Važne činjenice o chia sjemenke

  • Ogromne količine kalcija - što je mnogo više od mlijeka
  • Povećana magnezijuma i sadržaj željeza
  • Više kalija nego banane

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

Ali to nije sve korisne svojstva: sjeme može biti prilično "dati kvotu» borovnice i borovnice na sadržaj antioksidanata. Prisutnih u sastavu i važne su za masnih kiselina omega-3 organizma, omega-6, koji bi trebao uvijek biti u ishrani, jer oni poboljšati aktivnost srca i krvnih sudova, smanjuje rizik od srčanog udara, normalizuje krvni pritisak, holesterol i izlaz doprinose poboljšanju zgrušavanja krvi.

Spolja liči na seme susama, miris je više liči na miris lanenog ulja.

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

Kontraindikacije

Glavna kontraindikacija je možda samo idiosinkraziju proizvod koji može izazvati alergijske reakcije. Takođe je potrebno da se obratite lekaru, da koriste pilulu, smanjenje pritiska ili lijekova koji tanke krvi. Dijareju i probavne smetnje i poželjno koristiti seme sve dok se problem ne riješi.

Kako se koristi

Pored navedenog svojstva, dajući osjećaj sitosti na račun vlakana sadržanih u Chia, proizvod također pomaže ukloniti toksine iz tijela i poboljšava crijeva. I da sjeme od sljedećih načina:

  • Dodan u salate i druga jela
  • Mix slomiti sjeme sa brašnom
  • Jedite sirovo
  • Uzmite ulje iz sjemena La Chia

Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti

Recenzije izgubili na težini

Elena, 37 godina. Ja sam višak kilograma, postao sam zabrinutost tiho na to, ali svejedno, jer želim izgubiti nekoliko kilograma! Ne koristi se za šeta u teretanu, pa sam odlučio tražiti više jednostavan i efikasan način na webu. Kao rezultat toga, proučavajući forume, blogove i na drugim lokacijama, saznao sam o Chia sjemenke i odlučio pokušati španskog mudrac - to je sada mnogo manji i za 30 dana skinula oko 5 kilograma! Vjerujem da je dobar rezultat.

Anzhelika, 25 godina. Kupio za $ 9 torbu od 500 grama. Happy - nije riječ! Već u 2 tjedna je bilo potrebno da jede 2 kilograma i postala manja. Obično piju vodu. Lično, Prišao sam La Chia, onda svi treba da se probati i odlučiti da li da ga ova metoda odgovara.

Ako uzmete chia sjemenke za mršavljenje, udio u komentarima i rezultati nuspojava.

Vidi i video za gubljenje kilograma uz pomoć chia sjemenke:

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Omega-3 mršavljenjeOmega-3 mršavljenje
Gubitak težine: 6 lipo, lipo 6x i L-karnitinGubitak težine: 6 lipo, lipo 6x i L-karnitin
Korisni svojstva kimaKorisni svojstva kima
MCC za mršavljenje: mišljenja, rezultati, medicinsko mišljenjeMCC za mršavljenje: mišljenja, rezultati, medicinsko mišljenje
Kima mršavljenjeKima mršavljenje
Kako izgubiti kilograme uz pomoć gljiva: menija, mišljenjaKako izgubiti kilograme uz pomoć gljiva: menija, mišljenja
Proraschivatel sjemena: mišljenja, kako odabratiProraschivatel sjemena: mišljenja, kako odabrati
Laneno sjeme za mršavljenje - preporuke rezultatiLaneno sjeme za mršavljenje - preporuke rezultati
Garcinia mršavljenjeGarcinia mršavljenje
Najbolja dijeta pilule. Top 10 najpopularnijih sredstava za tablete za mršavljenjeNajbolja dijeta pilule. Top 10 najpopularnijih sredstava za tablete za mršavljenje
» » Chia sjemenke za mršavljenje: mišljenja, kako napraviti
© 2018 bo.herinhap.ru