Agaricus dijeta: recepti i recenzije

Agaricus dijeta: recepti i recenzijeAgaricus ili Ariš spužva je član tzv parazitska gljiva i raste uglavnom na Dalekom istoku i Sibira. Dugo se smatralo lijek se koristi u medicinske svrhe, ali je nedavno su naučnici otkrili su novi i koristan svojstva gljivice: ispostavilo se da agarikus pomaže da se smanji višak kilograma. I to je istina, jer mišljenja ljudi koji su koristili proizvod da potvrdi svoju efikasnost.

Opis agarikus

naučnici istraživanja su pokazala da biljke predstavljaju poseban komponentu koja aktivira aktivnost jetre. Potonji, pak, počinje proizvoditi tvar koja ubrzava metaboličke procese i razgradnju masti. To je ovo naučno otkriće je dovelo do onoga što je sada lišćari spužva postao naširoko koriste za sigurno i efikasno smanjiti višak kilograma.

Agaricus dijeta: recepti i recenzije

Osim toga, ariša gljiva savršeno uklanja štetne materije: toksina i otpada, kao i čisti crijeva, što dovodi do smanjenja viška kilograma.

Recept tinktura Agaricus

Obično, kako bi se efikasno izgubite težinu lišćari spužvama pripremljen infuzije. To se radi na sljedeći način:

Agaricus dijeta: recepti i recenzije

  1. Uzimajući 30-50 grama agarikus i stavio ga u toplu vodu (300-500 ml).
  2. Je mješavina je prepušteno uliti oko 8-9 sati.
  3. Nakon što se voda se odvodi u čašu, ali je i dalje potrebna voda!
  4. sama gljiva je temeljno uzemljenje i ponovo sipati istu vodu, ali i dodati malo više tople vode.
  5. Nadalje, infuziju stavio na srednjoj temperaturi i doveo do temperature od oko 60 stupnjeva (ne kuhati!).
  6. Sada trebamo isprazniti infuziju u termos i ostaviti oko 12 sati.
  7. Piti u toku dana pola sata prije jela.

Agaricus dijeta: recepti i recenzije

Kontraindikacije

  • trudnoća
  • idiosinkrazija

preporuke

U svakom slučaju, ne bi trebalo da bude zlostavljana od gljiva - da popije maksimalno 12-14 dana, nakon čega treba napraviti pauzu od 3-4 mjeseca. Ako koristite počeo alergijske reakcije, uzimanje homeopatski lijek treba odmah prekinuti.

Agaricus dijeta: recepti i recenzije

Agaricus: Komentari homeopatskih pripravaka

Maria, 34 godina. Veoma sam zabrinut za višak kilograma. Uz blagi rast imati više od 90 kg - to je uvijek depresivno. Posebno često bolestan zglobova, imao visok krvni pritisak i druge zdravstvene probleme. Upoznati savjetuje da homeopatija. U početku sam bio skeptičan, ali ipak je odlučio da ga probati, i pokušala sam Agaricus Muskarius. Popio sam oko pola godine (da, slučaj nije brzo), ali sada imam težinu od 74 kg! Pritisak se vratio u normalu, mnogo bolje osjećaj! Hvala vam puno na tvorci ovo čudo droga!

Inessa, 27 godina. Odlično homeopatski lijek. Uzeo sam "Naturonik". Skinuo kao rezultat 10 kg i poboljšati sveukupno zdravlje. Vrlo sam sretan. Čitao sam po mišljenju web da je ova gljiva je navodno otrovan i opasan, ali kada sam pročitao naučnoj literaturi, postalo je jasno da to nije - Agaricus odnosi na kresivo, i oni su sigurno nije otrovna. Zaključak: povjerenje pouzdanog izvora!

Nadezhda, 40 godina. Sa ariša spužve, ne samo otarasila ekstra kilograma, ali i toksini, toksini. Vrlo dobro čisti tijelo! Homeopatija - moćna stvar, iako to i nije uvijek prepoznaju.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Reishi gljivaReishi gljiva
ŠampinjonŠampinjon
Kako izgubiti kilograme uz pomoć gljiva: menija, mišljenjaKako izgubiti kilograme uz pomoć gljiva: menija, mišljenja
Fungoterapiya mršavljenjeFungoterapiya mršavljenje
Naučnici: debeli ljudi tanak može izazvati prejedanjeNaučnici: debeli ljudi tanak može izazvati prejedanje
U Kini djeca imaju višak kilograma je veći od ukupnog odrasleU Kini djeca imaju višak kilograma je veći od ukupnog odrasle
Terpentin - sredstvo za mršavljenjeTerpentin - sredstvo za mršavljenje
Zašto dodatnu težinu nazadZašto dodatnu težinu nazad
Senna list biljka za mršavljenjeSenna list biljka za mršavljenje
Cimet za mršavljenje: aplikacije, recepti, recenzijeCimet za mršavljenje: aplikacije, recepti, recenzije
» » Agaricus dijeta: recepti i recenzije
© 2018 bo.herinhap.ru