Mousse brusnica

Naše telo tokom dana moraju dobiti sve pet ima gorak ukus, kiselo, slano, začinjeno, slatko u skladu sa internim biološki sat. Prehrana treba da donese radost, za održavanje raspoloženja, ton, ali i da nas tretiraju, kao što smo već shvatili da višak Težina- bolest. Danas, ti i ja ćemo pripremiti mousse od brusnice, koji ima slatko-kiselog okusa, tako da je prikladno da jesti ili gledati aktivnost želuca, slezine i pankreasa Između 7 - 11 sati, kada će mus slatkastog okusa ili nakon 23 sati sat aktivnost žuči, ako mousse kolač ukus će prevladati.

Pripremite sok od brusnice, napetost i stavite ga šećer po ukusu. Za pripremu mus u caklinu posudu otolita kao Morse, kao u smislu žele da se mousse. Morse retke kuhar griz kašom, humka polako u interval sok i žitarice, neprestano mešajući varjačom. Prije nego griz san u soku, poželjno je da se malo miješati sa šećerom, a onda kada kuhani griz grudice ne uzima. Kuhana Morse retke kašu staviti da se ohladi.

Nakon što je kaša ohladi počne ga tući. Više volim da se trese sve, a ne samo umutiti mousse (moja majka uvijek sve fluffed varjačom). Šlag mousse promjene boja od svijetle ružičastim u boji brusnica boja bijelo-roze. Mijenjanje konzistentnost i -muss šlag u penu Mousse .. sipa u šolju i stavio nekoliko sati u hladnjaku. Jesti o zdravlju vitamina koristan uz blagi gorak brusnica mousse. To je ludo ukusna, vjerujte mi, curo!

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Mana kefir u multivarkaMana kefir u multivarka
Voća pićeVoća piće
Diet loncuDiet loncu
Mlijeko riža kaša u multivarkaMlijeko riža kaša u multivarka
Ječam kaša u multivarkaJečam kaša u multivarka
Oatmeal u multivarkaOatmeal u multivarka
Niskokalorični desertiNiskokalorični deserti
Mrkva Tepsija u multivarkaMrkva Tepsija u multivarka
Griz u multivarkaGriz u multivarka
Palenta u multivarkaPalenta u multivarka
» » Mousse brusnica
© 2018 bo.herinhap.ru