Xenical lijek za mršavljenje

Jedan od najpopularnijih u ovom trenutku znači za mršavljenje - Xenical (Xenical).

Xenical - Swiss lijek za mršavljenje, svoje djelovanje zasniva na operaciju blokiranje enzima (lipaza) koji cijepa masti iz hrane na nivo gdje je tijelo da ih prihvati. Jednostavno rečeno, Xenical sprečava apsorpciju masti u organizmu.

U skladu s uputama proizvođača (farmaceutska kompanija F.Hoffmann-LaRoche doo, posluje već više od 100 godina):

    Xenical - inhibitor gastrointestinalnih lipaza, smanjuje količinu probavljiva kalorija u tijelo, sprečava apsorpciju nekih masti.

Xenical se ne apsorbira u krv i, stoga, ne negativno uticati na unutrašnje organe, to nije ovisnost.

Xenical dijeta imenovan doktora:

  • osobe koje su pretili (BMI preko 30), ili s prekomjernom tjelesnom težinom (BMI od 25. do 30.), koji su već pate od bolesti kao što su dijabetes mellitus, ateroskleroze ili arterijske hipertenzije ili imaju faktore rizika za razvoj ove bolesti.
    Xenical se koristi kombinacijom lijeka sa umereno malo kalorija.

Xenical blokira proces varenja masti, oko 30% se unese masti nisu Splita i se izbacuju sa fekalijama. Organizmu manje masti počinje koristiti zalihe akumulirane u organizmu.

Za komentare, prilikom prijema Xenical shema propisuje liječnik, prvi težina je stabilizirana, a ako u potpunosti u skladu sa preporukama, težina može se smanjiti za više od 20%.

sve neželjeni efekti koji se mogu javiti prilikom snimanja Xenical, proizlaze iz crijeva, to su:

  • masne otpuštanja iz rektuma;
  • nadutost - obilno ispuštanje plinova;
  • povećana učestalost pokreta crijeva;
  • masne / masna stolice;
  • fekalne inkontinencije.

Također je moguće bol ili tegobe u stomaku, proljev.

Sve ove pojave - rezultat masti blokiranje. Masti koje se ne apsorbira u krv se miješa sa stolicom. Nuspojave su češće ako hrana sadrži puno masti.

Malo masti značajno smanjuje vjerojatnost nuspojava dok uzimate Xenical. Postepeno, hroničnog administracije lijeka, pacijenti naučiti kontrolirati količinu masti u ishrani.

Xenical je kontraindicirana za osobe s:

  • hronični sindrom od smanjenja crijevnih apsorpcije,
  • žučni mjehur bolest.
  • Lek ne treba koristiti tijekom trudnoće i žene koje doje, do 18 godina.

Prijem Xenical je moguće samo pod medicinskim nadzorom, ako imate:

  • bubrega kamena bolesti,
  • dijabetes,
  • anoreksija ili bulimija,
  • ako uzimate bilo koji drugi mršavljenje,
  • uzimajući Sandimmun (Sandimmune, Neoral).

U svakom slučaju, prije nego što Xenical, preporučljivo je posjetiti endokrinologa.

    Vaš liječnik može predložiti poseban program kako bi se postigla maksimalan efekat od uzimanja Xenical, kombinujući dijetu i pomoćnih proizvoda.

Uzimajući Xenical pod vodstvom doktora, možete razviti nove prehrambene navike. U ovom slučaju, otišao kilograma neće vratiti nakon prekida primjene lijeka.


Kako da Xenical za mršavljenje?

Uzmite jednu kapsulu od Xenical tokom obroka ili najkasnije u roku od sat vremena nakon obroka. Ako se hrana ne sadrži masti, onda možete preskočiti prijem Xenical. Svaka tableta popiti čašu vode.

Možete uzeti do 3 kapsule dnevno Xenical (120 mg 3 puta dnevno), tako da, planira unapred sa onim obroka bi bilo bolje uzeti.

Ako ste propustili recepciji Xenical i nakon obroka je više od sat vremena, samo svaki naredni kapsulu u vrijeme ili nakon sledećeg obroka. Ne uzimajte dvostruku dozu lijeka.

Prilikom primanja Xenical preporučuje uravnotežene ishrane u kojem masti čine ne više od 30% od ukupnog unosa kalorija. Na primjer, ako svakodnevnoj ishrani 2000 kcal / dan, masti ne smije biti više od '67 Osim toga, svakodnevno stopa masti treba biti distribuiran preko 3 glavna obroka - s njima i uzeti Xenical.

Važno je da se:

Xenical također smanjuje apsorpciju vitamina rastvorljivih u mastima, obratite se lekaru možda morati da preduzme dodatne multivitaminskih preparata koji sadrže vitamine (A, D, E, K i beta-karoten). Uzimam vitamine jednom dnevno nije manje od 2 sata nakon uzimanja Xenical ili pred spavanje.

Ja ne mislim da je uzimanje Xenical, možete jesti dosta masti, ne samo da ne gube na težini, tako i neželjene efekte, "uživa" u potpunosti.

Na primjer, poznati ruski nutricionista Queen Margaret preporučuje:

Samo povremeno korištenje Xenical na jednokratnu upotrebu velike količine masne hrane. Ostatak vremena samo jesti manje masti.

Analogni Xenical - Rusija priprema Orsoten. Aktivna supstanca oba Orlistat (Orlistat) blokovi droga proces lipolize, sprečavajući njihovu apsorpciju.

Xenical: recenzije

Anna, 34 godina. I ginekolog propisane Xenical, nakon godina hormonske, zaradio sam 16 kg., Weighed 86 kg., Sa visine 163 cm., To je noćna mora! Ginekolog otkazan hormone i rekao da ćemo izgubiti težinu. Socijalne Xenical 1.5 mjeseca, izgubila 10 kg., Naravno, on je disciplina, u smislu onoga što jedete. Nekad sam kao manijak noću u frižider, a ne za Apple raširenih, a za kobasice, majoneza, salata ... jesti masti, on je parirao lov nakon 3 dana od prijema. Noć Zhor zaustavio. Prvi dani, WC je daleko bolje da se ne udalji, a onda se prilagodi. Kada revidirani hrane, onda pobochki više, dobro, ponekad besni. Nadam se da kad sam završio na recepciji, moj kilograma neće vratiti.

Nadezhda, 25 godina. U rano ljeto ove godine, težio 73 kg, visina 170 cm, a ne mnogo da kažem da sam bio bucmast, ali u avgustu smo planirali putovanje sa svojim mužem na more, tako da je bilo potrebno da se odbaci nekoliko kilograma, i to brzo. Ljekarne savjetovao Xenical kapsule, jednom kupio 2 paketa. Pišite na ovdje mnogi koji daju ovaj recept, samo sam prodao. Uzeo sam 2 kapsule dnevno, nakon obroka. Zato sam odlučio da bacim kg brzo i efikasno, pored kapsule, i dalje se pridržavaju nekih pravila - ne jedem poslije 6 noću i ujutro jogurt uvrnut obruč. Obično na dijeti ne mogu sjediti, ali kad sam počeo koristiti Xenical, iz nekog razloga nije bilo apetit na sve. Pobochek droge nije primijetio, možda zato što je pravilno njegovati. Na kraju, mjesec dana kasnije mi je pokazao balans 64 kg, bila sam u sedmom nebu! Većina ovih kapsula nije kupio, jer sam pokušati zadržati sebe u samoj istu težinu.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Fat Burner: kapsule za mršavljenje "bomba"Fat Burner: kapsule za mršavljenje "bomba"
Gubitak težine: 6 lipo, lipo 6x i L-karnitinGubitak težine: 6 lipo, lipo 6x i L-karnitin
SIOFOR mršavljenjeSIOFOR mršavljenje
Butterfly tablete za mršavljenjeButterfly tablete za mršavljenje
Metformin mršavljenjaMetformin mršavljenja
Kako da se fluoksetin lijek za mršavljenjeKako da se fluoksetin lijek za mršavljenje
Metformin i glyukofazh: lijekovi za brzo mršavljenjeMetformin i glyukofazh: lijekovi za brzo mršavljenje
AterosklerozeAteroskleroze
Pilule za dijetu: to je moguće ili ne?Pilule za dijetu: to je moguće ili ne?
Najbolja dijeta pilule. Top 10 najpopularnijih sredstava za tablete za mršavljenjeNajbolja dijeta pilule. Top 10 najpopularnijih sredstava za tablete za mršavljenje
» » Xenical lijek za mršavljenje
© 2018 bo.herinhap.ru