Kako ići na dijetu

Kako dijeta pravilnoKako da idem na dijetu, tako da ne pukne i da se postigne željeni ishod, stvar u pitanju većina djevojaka i žena u trci za vrućine. Međutim, stvarno, stvarno sigurni da vam je potrebno da ga nosite na strogoj niskokalorična dijeta, a ne, na primjer, na biciklu da dart od dodatnih kilograma i tuga u nepoznato? Ali ozbiljno, većina nas odabrati vrlo stroge mjere da riješi par nabora. I najveću grešku u prekrasne polovina čovječanstva - spontani pristup procesu.

Kako da idem na dijetu: psihičkoj pripremi

Kada dođete sa "ovo je" ideja? Tokom ugradnje vrha i kupaćih kostima za ljeto, ili kada su prestali da konvergiraju omiljene farmerke, naravno. Ili možda nekoga ne previše taktično nagovestio povećanje težine. U svakom slučaju, ako se odlučite da smanji porcije u trenutku tuge, ljutnje ili frustracije, ništa dobro neće izaći iz toga.

Vi, kao strogi roditelj, počnite mučenje ograničenja vašeg tijela i "ekstra klase" vježbe. Kao rezultat toga, "unutrašnje dijete" buntovnik, a vi ćete brzo pljuje na sve preporuke o ishrani, i da će se konzola sa frazom "Ja sam tako lijepa", a možda i drugi lepinja.

Moralnu obavezu da dijeta znači da ste odlučili da to ne zbog ljutnje na sebe ružan ili pripijene bluzu, ali da bi se bolje.

    Pravilna motivacija mršavljenje - "ja to radim iz ljubavi za sebe, jer volim jednostavnost cijelog tijela, želim da bude zdrav i lijep."

Glavna stvar - da se shvati da će zdrave ishrane samo pomoći vašem tijelu, i neće toliko muke za vas.

Kako da idem na dijetu: pripremiti fizički

Često se preporučuje da se "iskrcati" prije dijete. Mi razumijemo to doslovno i početi tražiti stroga posta dana. Na kraju, nakon nekoliko dana uzdržavanje na kefir, želite da briga za cijeli ovaj poduhvat, i vratiti se u kolotečinu. Nije potrebno da shvate izraz "istovar" doslovno. Ako želite da pravilno ići na dijetu, pokušajte danas da poboljša svoju ishranu.

Bilo koja dijeta za mršavljenje će biti prebačen lakše ako je nekoliko tjedana prije nego što možete ograničavanje količine masne hrane. Pokušajte da se odrekne prženu hranu na sve. Ne jedem meso, pečena u sir i majonez. Ostavite salata na tanjuru majonez.

Možete jesti bilo kašu na vodi, juhe, malo masti slatkiša kao marshmallow i marmelada, voće i povrće, i napraviti salate sa prirodnim maslinovim ili drugim biljnim uljem.

To će vam pomoći malo da se prilagode zdrave ishrane, a dijeta neće biti šok za tijelo.

Drugi "hir" naše hrane - tri u jednom kafe, peciva i slatkiša koji sadrže i šećer i masti. Prvi proizvod zamijeniti prirodne latte, dobro, posljednje dvije su bolje jednostavno za brisanje vrijeme dijeta mršavljenja.

Neka bude pravilo da jede jednu kašiku nemasni jogurt prije bilo slatko snack. Tako da možete riješi povećanog apetita prije i poslije goodies. Dokle god se male promjene u ishrani, pokušajte da "paziti" najmanje stresno razdoblje kada je dijeta je zgodan i početi aktivno borbe s kilogramima u ovom mirnom periodu. I zapamtite, strpljenje i strategiju u mršavljenja su bolji od brzine i napad.

Preporučujemo: Izbor dijeta za mršavljenje

Fitness trener Elena Selivanov - posebno za https://AzbukaDiet.ru/.

Udio u društvenim mrežama:

Povezani
Koja je kalorijska vrijednost hrane?Koja je kalorijska vrijednost hrane?
Ono što sprečava da izgube težinu?Ono što sprečava da izgube težinu?
Izgubiti na težini potrebno je "mudro" ili o ishrani i sportuIzgubiti na težini potrebno je "mudro" ili o ishrani i sportu
"Zašto ja ne gubi na težini" ili kako ne da se uključe u fitnes"Zašto ja ne gubi na težini" ili kako ne da se uključe u fitnes
Efektivna mršavljenja na heljde i kefir dijetaEfektivna mršavljenja na heljde i kefir dijeta
A strogu dijetu će brzo izgubiti težinuA strogu dijetu će brzo izgubiti težinu
Fitness i dijetaFitness i dijeta
Mršavljenje PsihologijaMršavljenje Psihologija
Kako izgubiti težinu bez dijeta čovjekKako izgubiti težinu bez dijeta čovjek
Dijeta dr BormentalDijeta dr Bormental
» » Kako ići na dijetu
© 2018 bo.herinhap.ru